Žiaľ, ministerka Šimkovičová veľmi nepokročila vo výmene vedúcich kádrov, riadiacich organizácie rezortu; mnohé sú funkčne prestárle, iné zase nominované matovičovcami - a nejde len o Drličku zo SND... Verí ministerka, že tieto osoby sú lojálne a napĺňajú vládny program?

