nebuďte na pochybách, že "pamiatkari" vyhlásili tieto búdy i na truc MK SR. Akoby nevedeli, aká je prevládajúca verejná mienka, postoj vlastníka, a v neposlednom rade aj vajatanie oich vlastného postoja (nie je to prvý medializovaný prípad!). Hlavne, že prehlásia "pamiatkové hodnoty", a tie vraj neprelomí nič. Alebo sú ešte aj celkom naivní.
Hlavne, že počas januára protestovali proti vyhadzovaniu...

