Môžu mu tostrnúť z platu,on si to potom môže vrátiť že mamička najazdí 600km denne až do vyrovnania celej pokuty.
Môžu mu tostrnúť z platu,on si to potom môže vrátiť že mamička najazdí 600km denne až do vyrovnania celej pokuty.
On nie je náš človek, naopak on nás má v hrsti, my sme jeho....
Ale môže to byť naozaj vážne. Náhodou som počul v krčme od stola za mnou chlapíka, ktorý nepôsobil absolútne opitý, ktorý hovoril, že sa teší, keď Matovič nebude mať ochranku a že si na neho počká, aj keby to malo trvať 5 rokov. A vraj sú viacerí.
Podceňovať by to pán ešteminister nemal. Má aj dcéry a ženu a v histórii už boli prípady, že ak sa vydierači alebo nepriateľskí pomstitelia nedostali na kožu oteckovi, vynahradili si to na členoch rodiny. Domnievam sa, že by mal mať ochranku natrvalo.
A nielen on,...
Svedčia o tom mnohé príspevky v rôznych debatách....
Repa nekomentuje, Repa osočuje a obviňuje, zároveň vynáša rozsudky. Táto vláda môže stratiť étos protikorupcie rovnako, ako Slovensko svoje kolónie.
Kde nič nie je, ani smrť neberie.
Dedko za repu, babka za dedka, vnučka za babku, psík za vnučku a mačka z psíka. Ťahajú,ťahajú a repu vytiahnuť nemôžu. Myška je múdra a nepomáha, vie, že ani jej pomoc pole nederepizuje. Na to treba ten celý chotár preorať.
:=)) vari v tom, že v super novostavbách chýbajú komíny. A všetci obyvateliua bytových domov by sa mali pozrieť ako sa dá kúriť napríklad v osadách, ktoré tiež komíny nemajú.
Namiesto uhlia nám budú strážiť vzdušný priestor. Bohvie proti komu? Asi proti mrazu.
Proti komu sa brániť, ak je nepriateľ odstrašený?
ak si túto vládu volil, nechápem, porečo nadávaš na smerákov. Viníka nájdeš tak, keď sa kukneš do zrkadla.
Aj dezaľudizáciu a desmerodináciu s desaskináciu.
Potom sa medzi sebou pobijú ficovci s pellegrivcamui, 5 slicvenských nbáýrovcov a 4 magyarskí. A pre Slovenskoi bude treba nájsť nové meno.
S názvom "Slovenská republijka" nebudú súhlasiť:
česká
moravská
ani jedna maďarská
rómska,
sinthi,
ukrajinská
karpatonem ecká
rusínska
bezpohlavná
dvojpohlavná menšina
ani 67 liberálno progresívnych a agresívnych strán kandidujúcich vo voľbách,
zistí sa totiž, že Slováci už nejestvujú. Bývalý národ sa premeníl na koalíciu s priemerom 1,49254% /štatisticky zaokrúhlené/ na stranu, ktoré sa navzájom považujú za vlastizradcov, zahraničných agentov. A už nebude možné ani vyhnať deti na námestia, organizátori z minuloiti budú za morom alebo za mrežami a okrem toho školy nebudú fungovať.Nebude treba vzdelanie - ako i v súčasnosti. Čím menšia kvalifikácia, tým väčšia šanca na ministerské kreslo. Každý aj marginálny občan si založí vlastnú univerzitu a udelí si titul....
Nezbesnel, mal iba dlhšiu inkubačnú dobu.
Vyštrngali sme si to sami.
Nie kajúcnici, ale ich výrobcovia..Možnoí si sichrujú vlastnú budúcnosť.
Nastúpia náhradníci.A ktohovie,či to neorganizujúoni? Hlavné je,že sa vyjadrujú noviny, keď sa odmieta vyjadriť prokuratúra.
Neviem,prečo sa mi 2x ukázali odoslať? A neviuem ako to odtrániť.Sorry.
Čo je pravdy na tom, že v piatok majú našiu jasnovidci podpísať zmluvu na objednávku vakcín na jesennú epidémiu,ktorá určite príde? Že vy mal premiér zjavenie?
Čo je pravdy na tom, že v piatok majú našiu jasnovidci podpísať zmluvu na objednávku vakcín na jesennú epidémiu,ktorá určite príde? Že vy mal premiér zjavenie?
Poslednú bitvu Nr.2
Stvoril mi holt hbrubšie prsty ako klávesy na presnosť zásahu akoi Patrioty tot za morom.
Túto bitku pripravoval Vševedúci Stvoriteľ po eóny črasu. Ako Vševedúci vedel, ako dopadne, ako všemohúci mohol tým silám zla pred eónami času tomu zlu zabrániť.
Je to pre neho zrejme počítačová hra. Je teda nemohúci a nevedomý? Alebo sa hrajušká a možno pripravil dobrým silkám porážku, aby mohol po ˇ%daľšie eóny času pripravovať "Poslednú" Biutvu nbr, 12?
Odporúčame