Nech mestá a obce prehodnotia počet zamestnancov na úradoch a ich využitie, nech predĺžia úradné hodiny aby si ľudia nemuseli brať dovolenku keď treba niečo vybaviť. Hlavne nech robia riadne celú pracovnú dobu, myslím si, že každý má nejakú negatívnu skúsenosť s vybavovaním. Aj plat starostu nemusí byť maximom čo ponúka zákon, poprípade aj využitie mestskej a obecnej polície treba zvážiť či sa iba nevyvážajú a nebuzerujú za zbytočnosti. Príklad: 20min po zatváracích hodinách shoping centra buzerovať vodiča, že zastal na mieste pre invalidov a čakal partnerku z roboty v SC.

