Jánoš balí do alobalu a se..e na tvoju pusztu.
Slováci nie sú zmeska ? Avarov, Maďarov, Tatárov, Kumánov, Habánov, Valachov, Turkov, Slovanov a Cigánov a čo ja viem, čo sa ešte tadiaľto všetko prehnalo ?
Je chorý ? Preto že nekradne a rozkrádanie kritizuje ? Čo keby sa vďaka takémuto "chorému" jedného dňa s rozkrádaním skončilo a chamraď by skončila v chládku ?
Prečo by i nemohli urobiť právo aj kuchárky alebo buldozeristi ?
Ak dovolíš, ja sa pokúsim pred komunistami chrániť sám, tým že im ani tentokrát neskočím na lep. Keď sem v roku 1968 vtrhli okupačné sovietske vojská, Šaňo Mach celý rozradostený vo väzení jasal, že po tomto už tento národ nikdy nenaletí komunistom. Čerta starého !!!
Nemôžeš nadáciu pomenovať po vlastizradcovi. A keby bol v tých svojich zásadách pevný ako betón, nenakvartíroval by sa do zrekvirovanej vily, ale žil by v paneláku.Ale nie je sám. Dnešný premiér - bývalý komunista nosí hodinky za 2,5 ročný priemerný plat v nár. hospodárstve, býva v Bonaparte, neodmieta prítulnosť mladých asistentiek...hlasom podobným svojmu hovorí o nazabezpečovaných desiatkach miliónov....,.čert aby bral taký predvoj proletariátu !
Ale Slovensko súhlasiť určite bude. Čo tam národné záujmy. Nakúpia sa štósy alobalu, aby bolo do čoho baliť vlastnou hlavou zabezpečené a dohody budú podpísané coby dup.
Bežne si v tej emigrácii tituloval ľudí pri diskusii hlupáčikmi ? Po toľkých absolvovaných univerzitách ? Možno teda dôvodom Tvojho odchodu odtiaľ nebola túžba po domove. Na žiadne manifestácie moja rodina nechodila, nikde neskandovala. Nikto nebol komunista. Chodili sme do školy a do práce. Šikanovala a vypočúvala Ťa stále ŠtB a potom Ti dali víza do kapitalistickej cudziny alebo šedý pas do Jugo ?
Úplne s Tebou súhlasím. Ja môžem ako príklad uviesť Zákon 140/2014 o nadobúdaní poľnohospodárskej pôdy. Mal zabrániť predaju slovenskej pôdy cudzincom. Výsledok tohoto paškvilu je ťažká rana slovenskému poľnohospodárstvu. Nevznikajú nové agrofirmy, pôda skupujú mladí farmári - biele kone, ktorí si po registrácii z tejto výhody urobili slušný biznis. Nikdy na pôde nehospodárili ani nehodlajú, iba sa dali zaregistrovať. Ústavný súd nevie rozhodnúť - personálne obsadenie a odborná úroveň je tam teda zrejme veľmi úbohá. Tak to trvá pomaly 20 mesiacov a kdejaký tu žijúci Dagestanec sa rozčuľuje, že Slovensko dováža pomaly 80% potravín. Samozrejme, keď zákony budú tvoriť takí odborníci ako alobalovia zo Smeru a naprávať to má dezorientovaný Ústavný súd v takomto personálnom obsadení...
Tiež si naivka, ktorá si myslí, že keď niekto odhodil stranícku knižku, zmenilo sa aj jeho komunistické myslenie. Teda žiť z práce iných, príčinlivých a schopných, prahnúť po moci za účelom bezpracne a hlavne beztrestne si prisvojovať výsledky práce druhých.
Verím, že sú to všetko tvrdí antikomunisti a budú nápomocní nášmu národu v blízkej budúcnosti pri zbavovaní sa červenej zlodejskej zberby. Zdravú agresivitu budeme potrebovať ako soľ.
Už lezie na nervy aj 80-ročným babkám a 5-ročným deckám. Zase dostane na frak ako v prezidentských voľbách. Môže rečniť o islamských teroristoch, keď ďaleko väčší strach spôsobil on sám zákonom o vyvlastňovaní - vyvlečú ťa na ulicu a dom zbúrajú - dajú drobné za ktoré inú strechu nad hlavou nekúpiš.O tom sa teraz po dedinách diskutuje a nie o teroristoch.
Že vraj hoden členstva v KSČ ! Dávno som sa tak schuti nezasmial !
To sprostým komunistom nevysvetlíš. Keď raz ukradnem, je to moje a musia mi to dať ! Také je vždy myslenie červenej zberby.
Švajčiarsko nie je Slovensko ani Belize.Tu musia byť komunistický grázli ostražitejší, keď budú vyberať vlastnou hlavou nazabezpečované.
Skvele si to vystihol. Ale my sa musíme zamerať na zbavenie sa vlastných komunistov. Ak ich neodstavíme, naďalej sa bude rozkrádať, korumpovať a spravodlivosť uplatňovať podľa komunistických zásad. Komunista je už taký. Žiť v blahobyte z potu iných.
Veľký. Zarábal by si prácou a nezabezpečoval by vlastnou hlavou
Odporúčame