Zlyhavka. Nevybuchla tá Andrjuša. Zvrtlo ju v konároch stromov, zdá sa.
Zlyhavka. Nevybuchla tá Andrjuša. Zvrtlo ju v konároch stromov, zdá sa.
Tak potom tú finančnú skupinu mali nazvať Kotva.
A čo si mala nasadiť latexovú masku Monči Lewinskej a robiť reklamu na prací prášok pri praní dôkazov ? sranda muí byť !
No áno. Možno nie sú. Lenže aj v r.1941 prebehla skrytá mobilizácia a nakoniec 23.6. prekročilo hranice ZSSR 60 000 Slovákov. A čo mi rozprával dedo, nakoniec ťahal jazyk otrhaný v rozpadnutých bagandžiach až po Negevskej stepi.
Nevieš, či sú tam aj naši? Keď sa píše o členských krajinách NATO...nemal by Glvi povedať občanom: Áno - nie?
Trochu inak. Boli potrestaní bankoví tunelári? Kdeže ! Účet hodil Mikloš (bohužiaľ jeden s najväčších diletantov-ekonómov v postkomunist.štátoch) spolu s Dzurindom s pohŕdaním občanom. Vznik domácich finančných skupín zaplatili občania priam drasticky. Západní vlastníci si začali plniť vrecká až po ich kúpe po "ozdravení",či "konsolidácii" cez bankové poplatky, vysoko úročené úvery či hypotéky..skrátka to, čo tvorí zisk bankového sektoru. Každá vláda zatiaľ bola a je k slovenským bankám neskutočne milá. A túto náklonnosť platí znovu občan...Dôvod si určite domyslíš.
Boli vytunelované. Tak čo mohli podľa teba financovať?
Tak to skús v KĽDR. A ak náhodou trpíš nadváhou, ver, oplatí sa !
2/3 nie. Možno 10%. Potom ich vlastní politici zahaltovali, aby sa do Prahy neopovážili dohrnúť pred Sovietmi. Dodržali dohodu.
To sedí. Zhruba 1/3 Slovenska skutočne oslobodili Rumuni.
Tebe čo nainštalovali ? Kto nechce voliť komunistov, na psychiatriu s ním a odobrať volebné právo !
Na "banditu a vraha" si na Slovensku nájde čas hocikto http://www.ta3.com/clanok/1050819/fico-sa-v-…
Dostane sa tam vždy, keď jeho protikandidátom bude komunista a vazal oligarchie.
No a kde podľa Teba majú brať čísla do štatistiky objasnenia volebnej korupcie? Spadol si im doslova z neba !
Aktuálne ceny Poľsko: Natural 95 - 0,964 € Nafta - 0,966 €
Slovensko: 1,308 € Nafta - 1,197 €
To sa nám to "konsoliduje" keď to ťaháme z vrecák občanov.
Je to nominant Smeru. Tak za Smer a jeho voličov. Inak by ho Fico odvolal.
Skanska je taktiež parta podrazákov a bonzákov ? Európska komisia začala konanie na jej podnet. OLAF má prešetriť, či došlo pri tendri k podvodom a korupcii.
No keď sa takto volí v Leningrade, ako tie voľby vyzerajú na ďalekom východe !
Slovensko nemá dostatok vlastných finančných prostriedkov...Ale na rozkrádačky pre červených grázlov sa vždy nájde.
Odporúčame