Dobrý postreh. Slovensko sa za Fica stalo pre Slovákov príliš drahé. Keď preorientovaný komunista "ide robiť pre ľudí" výsledok nemôže byť iný.
Dobrý postreh. Slovensko sa za Fica stalo pre Slovákov príliš drahé. Keď preorientovaný komunista "ide robiť pre ľudí" výsledok nemôže byť iný.
Nauč sa čítať. Píšem o celosvetovej spotrebe. Samozrejme sa to netýka spotreby vo vymierajúcom Rusku, alebo Slovenska, odkiaľ mladí húfne odchádzajú. Pozri si populačnú krivku Indie, Bangládeša, Pakistanu, Brazílie, Indonézie..... ale aj nárast obyvateľstva v USA či VB v posledných rokoch. Číňania rýchlo bohatnú. Je ich ďaleko nad miliardu a už nemusia žiť z misky ryže denne ani tí na kedysi chudobnom vidieku. Alebo si tie státisíce hektárov pôdy v zahraničí, prdovšetkým na Ukrajine prenajali pre potechu ? Nie, potrebujú pre svoju krajinu potravinovú bezpečnosť.
Celosvetová spotreba potravín vzrastie v najbližších 10-15 rokov o cca 60%. A tento stav budú kopírovať aj ceny. Lenže aj polnohospodárska pôda má svoje limity, niekde je už v dôsledku nadmerného používania priemyselných hnojív zničená, inde k tomu v najbližších rokoch dôjde. Slovensko je kvalitou pôdy stále na tom ešte relatívne dobre. Teda až na to, že na najkvalitnejších pôdach nám vyrastajú automobilky a priemyselné parky. Zabudnime na éru lacných potravín.
Problém je, že ten Mečiarov dom tvorí tak 0,5% jeho majetku. Starý Mufti kradol ako divý.
Jedno keby je isté. Keby ZSSR vojnu prehral, na Slovensku by nezostal nažive ani jeden komunista. Keďže vojnu ZSSR vyhral, zrazu tu bolo a je plno komunistov. S poriadne lepkavými prstami.
Chamtali, chamtali a teraz nemajú ľudí, Vymierajú nie pomaly a isto, ale prekvapujúco rýchlo.
Niekoľkotisícčlenné partizánske oddiely Kovpaka a Saburova mali svojich politických komisárov, všetko skúsených rozviedčíkov NKVD so stálym spojením s Moskvou.
Tiež som na tom podobne. Čo však neznamená, že mi nevadí, že chamraď rozkráda mnou zaplatené dane.
Tu ide o vzájomné krivdy z minulosti. A navyše ani sami Poliaci doteraz nemajú jasno, či vo Volyni vraždili skutočne povstalci z UPA, alebo sovietska NKVD vydávajúca sa príslušníkov UPA. Stepan Bandera bol v tom čase v koncentračnom tábore v Nemecku.
Rieši know-how číselnej lotérie cez cyperský Lemikon pre nejakého pána s krycím menom Poprášek.
Treba ušetriť nakupovaním v susedných štátoch. Potraviny sú tam nielenže citelne lacnejšie ale aj kvalitnejšie. Ročne sa nákupom v zahraničí dá ušetriť pekných pár stovák. A keď človek myslí racionálne, hneď tam aj natankuje do zásoby a nakúpi oblečenie a kozmetiku. Slovensko je pre Slovákov príliš drahé.
Celý problém spočíva v tom, že ľudia ešte stále niečo vlastnia a to cennú pôdu, na ktorú si vo svete ich predkovia tvrdo zarábali. Táto skutočnosť nedáva už dlhšiu dobu oligarchii komunisticko-eštebáckeho pôvodu spávať. Preto komunisti a eštebáci stále špekulujú a "zdokonalujú" zákony o nadobúdaní polnohospodárskej pôdy, o nájme pôdy atď. Najnovšia perlička z hláv eštebákov - asi poradil Bureš - predkupné právo Slovenského pozemkového fondu na pôdu ponúkanú na predaj.
Skús si niečo prečítať o novosadskom masakre, kde Maďari ohavným spôsobom beštiálne povraždili tritisíc bezbranných civilistov, z toho veľa žien, detí a starcov. Toto vás ale v škole neučili, však ? Čo sa nehodí, škrtneme s maďarských dejín.
Nezvolili si ho, aby sa hanbili, ale aby sa bavili.
Dubček bol komunistom iba na papieri. V skutočnosti bol sociálny demokrat. Komunisti boli trhani z tzv.skromných pomerov. Lstiví, zákerní a pomstichtiví ako napr. pliaga Bilak.
V podstate máš pravdu. Napr. v Trenčianskom kraji, bašte to Ficizmu a predtým Mečiarizmu sa stačí pozrieť ako vyzerá najväčší okres PD. Kde prší, netreba polievať, čiže podplácať voličov investíciami do infraštruktúry a občianskej vybavenosti. Ale netreba ten stav hádzať len na to, že sem do tých baní boli pozvážaní silní a .... chlapi z celého Slovenska.
Prezident vie, čo by spoločnosť čakalo, ak by vymenoval kohokoľvek z navrhnutých kandidátov. Jednoznačne zostať principiálny. Národ to ocení. Vážme si hlavu štátu a buďme pyšný, koho sme si zvolili. Keď si spomeniem na jeho predchodcu Výžierku Nafťáka, je to akoby zlý sen, ktorý pominul. Akurát tá čierna stavba Naftagbelovičovcov stále stojí.
Fico takú chybu neurobil, keďže ho občania nezvolili. Ani nikdy nezvolia. Preto taára a prisahá na zdravie svojho syna, že nebude kandidovať. Čiže je to asi tak, ako keby 130 kilová, 60 ročná stará dievka prisahala na hrobe svojich rodičov, že sa nikdy nevydá a nebude mať deti.
Treba konať nie tak, ako komunisti pre svoje lumpárne potrebujú, teda nie tak, ako to robil Ivan Výžierka Naftagbelovič, ale konať v záujme občanov a spravodlivosti. Keď sa ÚS rozhodol slúžiť komunisticko-eštebáckej mafii, je samozrejmé, že prezident musí stáť ako prvý v boji proti tejto Hydre a pomenovať túto inštitúciu pravým menom. Teraz sa ukazuje, aká nesmierne dôležitá bola Ficova porážka v prezidentských voľbách !
Odporúčame