Je to omnoho horšie ako si dokážete predstaviť.Slnko a vrtule dokážu rozkývať systém prudkým návalom energie. Ale my máme stále zdroje a na to je dimenzovaná el. sústava.Vyrábame z vodných a hlavne z atómových elekrárňach. Vodná sa ešte ako tak dá pribrzdiť ale atómová nie.Nastáva v nej prudké preťaženie a klesne odber. Takto explodoval Černobil a tiež došlo k havárii vo Francúzku , tuším Ruen. Frantíci vtedy odpojili Španielov zo svojej siete.Následne španioelsko skolabovalo Práve preto Nemci odpojili atómové elektrárne, nedokážu vykrývať prudký nárast energie v atómkach Tie to potom opotrebováva a ničí.

