Pellegrini sem pustil vírus! Staral iba o kandidatúru vo voľbách a riešiť vírus začal keď už bolo neskoro! Aj potom to iba tak diletantsky riešil!
Pellegrini sem pustil vírus! Staral iba o kandidatúru vo voľbách a riešiť vírus začal keď už bolo neskoro! Aj potom to iba tak diletantsky riešil!
Nikto ti nekáže ho žrať! Odsťahuj sa do Ruska, tam vedia v všetko najlepšie, tam sa budeš mať výborne!
Do nevidenia!
Podaktorí hlupáci chcú asi umrieť na vírus, keďže chcú rýchlo zrušiť všetky vládne opatrenia proti šíreniu vírusu. Takí ľudia majú v hlave otruby alebo niečo smradľavé.
Takže sa ti nepáči že u nás zomrelo iba 25 ľudí? Chceš tu mať New York?
Odstúp ty, súmračný nenávistník!
Prečo ohováraš vlastnú matku?
NIE!!!!!!!!!!!!!!
Mečiar nie je súčasť tejto vlády!!!!!!!!!!!!!!!!
Mafia. 90- te roky. Krstný otec - Veľký Mufty! ZDOCHNI UŽ KONEČNE, ty Veľký Mufty!
Mafiánske svine sa vyrojili za čias SMRADA MEČIARA!
Nemysli! Jeden myslel a posral sa!
Každy človek, ktorý zabil hocakého skur vy syna - mafiána by mal byť vyhľadaný, a mal by na veľkolepých oslavách na námestí dostať metál veľký ako polievkový tanier!
Prečo ešte vôbec žije to horehronské ho v no Černák a jeho kamoši haj zli ?????!!!!!
Nemusíš, ale včera si sa prezradila že si tlstá! Ak ti to tak vyhovuje...
Nerozumieš? Švédsky lift je ničnerobejko z osady.
Ty už nepi, lebo potom máš divoké sny a vidíš v nich samé kraviny.
Test starý 48 hodín. Za 48 hodín teoreticky dotyčného mohli "okvapôčkovať" stovky ľudí a niektorí z nich mohli mať vírus.
Ale namiesto štátnej karantény by som nariadil prísnu domácu karanténu. A tam by si mohol dávať každý deň aj trocha domácej.
Je to narcis, ktorý je nesmierne namyslený na to čo má v hlave. Myslí si že je nesmierne múdry. Ale podľa toho, čo Dr. Xavier Crement opísal vo svoje knižke je iba ...
Odporúčame