Vidím že si na tom veľmi zle, skús si kúpiť aspoň toto: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=…
n akoľko do hlavy si hi kúpiť nevieš
Vidím že si na tom veľmi zle, skús si kúpiť aspoň toto: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=…
n akoľko do hlavy si hi kúpiť nevieš
možno,,chirurg - slováčisko - synáčik nejakého politika zo strany SMRAD, ktorý študoval za vykrmené husi, demižony či obáločky
Odobrať im diplomy a poslať na úrad práce. Tam už tým šlendriánom pridelia jednotlivé úseky nitiranskych chodníkov na zemetanie.
Zdravkám ťa, scarmen, alias skoromužík, alias husiar
Čínania nevynašli nič nové. Skoromužík alias Husiar je tiež výsledkom takéhoto pokusu.
ano, krásne bolestne skuvíňaš, teší ma to
Páči sa mi tvoje bolestné skuvíňanie.
Ano, na každej debate pod každým nickom si rovnaký h......k a nesiahaš nikomu ani po členky, nie že po kolená.
treba si uvedomiť, že nie je všetko zlato, čo sa bliští zo Sputnikhnusu a z časopisu pre polodebilov Zjem aj Vlek
A koho bude žalovať?
Tvojho idola Asangea?, šéfa WikiLeaksu?
To by mali zaviesť aj u nás keď tu skackajú kadejakí husiari a skoromužíci.
DEDERÓNI.
Červená čvarga - ich otcovia a dedovia boli najvernejší lokaji Hitlera.
Rusi za hanbia za svoje šmejdy? To je dobre, nech sa hanbia, ale svet musí vedieť, odkiaľ tá ropa pochádza. Nepochádza z Iránu, nepochádza z Rumunska, nepochádza z Tramtárie - pochádza z Ruska!
Žiadna sabotáž, Serjoža sa v práci počas pracovvnej doby ožral a pomýlil si zásobníky. Pustil do ropovodu ešte neprečistenú ropu.
Zverstvá Ruskej armády v Groznom:
modrohnedý neexistuje, iba červenohnedý a v tom sú tie najkrepejšie ovce na svete
To chce Orbán v Maďarsku. Vliezol do zadníc cudzích kapitalistov a prijal zákon, na základe ktorého môže zamestnávateľ nariadiť zamestnancovi ročne odpracovať 400 hodín nadčasov.
Orbán je lokajom otrokárov.
Buď nám príkladom a ukáž nám názorne na sebe ako sa to robí. Potom ťa budeme nasledovať. Možno. :-)
Zase nejaký paštrnákovský váš človek. Kto z verchušky SMERu býva v jeho byte?
Odporúčame