to nič nemení na veci, že si na svoju otázku správne odpovedal - si opak múdreho! V špeciálnej základnej škole internátnej vo Fiľakove sa už na teba tešia :-)))
to nič nemení na veci, že si na svoju otázku správne odpovedal - si opak múdreho! V špeciálnej základnej škole internátnej vo Fiľakove sa už na teba tešia :-)))
Autonomne auto tolika pro hovada dobré jest!
Výborne - dal si si otázku a aj si si na ňu hneď odpovedal. A tá odpoved ťa presne vystihuje. To ťa konečne oprávňuje prestúpiť zo špeciálnej škôlky do I. triedy špeciálnej základnej školy.
daj link na internetovú adresu, kde sú popísané sankcie EU voči Moskve!
Medzi tými sankciami nie je ani zmienka o vývoze jablk do Ruska.
Už si kvôli senilite zabudol alebo sa účelovo robíš nevedomcom?
Na poľské jablká uvalil sankcie Putin!
Rusi strieľali v roku 1956 v Budapešti, v roku 1968 v ČSSR.
Hrozí nebezpečenstvo že ak sa s nimi budeme kamošiť, prídu si sem zase zastrieľať!
Ako vybabrali s EU? Popíš v stručnosti!
Nech sa odtrhnú - ale FC Barcelonu potom nepustiť hrať v španielskej I. lige a v Lige majstrov. :-))) A Real budem mať v I. lige o jeden problém menej
Milióny?
Aha, už viem, ty máš v hlave asi milion chrobákov, :-))) tie nepočítaj!
niekoľko nepresností v článku:
rastie od marca - nie celkom pravda, u nás na juhu stredného Slovenska sa ešte nevystrčil zo zeme.
Rastie všade - nie celkom pravda, v celom našom okrese som ho vo voľnej prírode ešte nikdy nikde nevidel, iba v mojej a susedovej zahrade, kde sme si ho sami nasadili.
Ako ho pripraviť - polievka, knedle,.. nevariť, nepiecť - ak ho budete tepelne upravovať, stratí veľa cenných liečivých látok.
Veľkohubým náckom zas niečo nevyšlo. To je fajn!
zbytočné referendum, zbytočne vyhodené peniaze irskych daňovcýh poplatníkov a to hneď 2x - v ostatných krajinách EU ratifikovali Lisabonskú zmluvu parlamenty.
Nože, daj ešte nejaký príklad, kde sa dovtedy opakovali voľby kým nebol správny výsledok, nech ti to vysvetlím!
Veď to ti píšem!!!!!!! Sedíš si na očiach?
Voľby v RAKUSKU sa OPAKOVALI, lebo NÁCEK Norbert Hofer NEBOL spokojný s výsledkom. To práve HOFER INICIOVAL opakovanie volieb! A musel dostať 2 x medzi oči od občanov, voličov, aby pochopil že prehral!
ano, dnešný deň má pre Slovákov význam - k moci sa v roku 1939 dostali ľudácke hovadá.
Kde sa opakovali voľby, kým nenastal ten správny výsledok? Pouč nás!
Jedine v Rakusku sa prezidentské voľby opakovali - lebo porazený nácek si myslel, že ak sa zopakujú, tak nastane ten "správny" výsledok. Nuž, prerátal sa, podvodník náckovský!
výborne - a vrahovia dostanú 5 rokov! A nad defraudantmi štátneho majetku vynesie sudca ortieľ - SKUTOK SA NESTAL! Ale za malú výtržnosť 10 rokov - čo 10 rokov - málo! Na šibenicu s ním! To chceš?
Ľudia, niekedy aj rozmýšľate?
výborne, každý kto nezmýšľa tak ako ty nech ide do basy! Asi máme prázdne basy a bacharom hrozí nezamestnanosť! Postavme ešte 10 väzníc a ty budeš sudca! Pošleš všetkých oponentov do basy a majetok tých, ktorých názory sa ti znepáčia prepadne v tvoj prospech.
Trocha tolerancie, nechod po svete večne zachmúrený a nehľad na každého ako bacil na lekárničku! Nikto za tvoju neschopnosť a frustrácie nemôže, sám si strojcom vlastného šťastia!
myslím že ľudia by mali milionkrát menej problémov, keby necítili nutkavú potrebu každé ho.no, ktoré nafotili či nafilmovali okamžite posielať priateľom ako MMS alebo vycapiť na fasbuk.
do kostolov je najlepšie nechodiť - človek sa vyhne problémom :-)
Za Brežneva komunisti nechceli, aby ľudia chodili do kostola, kto tam chodil, mal problém. Dnes sa ľudia do kostolov pomaly vracajú ale ako vidím, problém im nerobí svetská vrchnosť ale cirkevná. Ja som v kostole nebol cca 30 rokov, z ďaleka ich obchádzam a nemám žiadne problémy.
V USA kde ľudí z kostolov ubúda lákajú kazatelia ľudí do kostolov napr. na modernú hudbu, myslím, že aj v Rusku by mali byť popovia radi, že im ľudia do kostolov prídu, neviem prečo niekomu vadil nejaký malý exces. Brať za to mladému človeku 7 rokov života, strčiť ho do basy na 7 rokov medzi kriminálnikov je poriadne prehnané - tak potrestaný človek bude do konca života na všetkých farárov a kostoly brutálne pľuť. Popovia ovečku do cirkvi neprilákali, naopak, nadosmrti ju od cirkvi odpudili!
Odporúčame