Ale tie dve oblatky - typicky ruske. V zssr nevedia vyrobit kornutky, tak to slahnu medzi oblatky. Aj sa to dobre kraja. Zjest to mozete ako zvierata, to nikoho nezaujima ako to tecie. Hlavne ze je.
Samotny krem je inspirovany USA.
Ale tie dve oblatky - typicky ruske. V zssr nevedia vyrobit kornutky, tak to slahnu medzi oblatky. Aj sa to dobre kraja. Zjest to mozete ako zvierata, to nikoho nezaujima ako to tecie. Hlavne ze je.
Samotny krem je inspirovany USA.
co by sa stalo, ak by sa na UA ocitli jadrove zbrane namierene na moskvu?
zeby rusi vystrelili prvi? :DDD
rusi by sa polakali a zacali vyjednavat.. :)
Zeby kriminalnici nemali cas na zlato? No to ma podrz..
Tie modelky museli byt skolacky, aby vyskovo pasovali k "najvyssiemu"
Myslel som, ze by mohol hrat v Addams family.
Berem spat.
Mohol by hrat v Masa a medved. Napr. vlka. Takto by si uz aj mali rusi odmalicka zvykli na pravy rusky vyzor.
Rusaci nevedia, co povedat, opakuju to iste dookola.
Hlavne nech je opona na vychod od nas. Najlepsie okolo moskvy.
bezpecnostna kontrola..
dezolati sa cuduju, ze zodpovednost prezidenta je ina ako ich rozpravanie v krcme
Matrix je najvyssia forma ruskej demokracie! :DDD
preco radsej nehra v Adams family?
mozno by si zarobil aj poctivo..
haha uz aj u nas
este pridite na to, preco su maju byt semafory na druhej strane krizovatky
ked vojdete, aby ste mali rozhlad a nahodou zastavite za semaforom (napr zly rozhlad, necakane auto), uz nebudete vidiet, co tam je.. smooolaaa
Staci im par kusov, aby to vysielali v ruskej TV. Aby narod videl, ako sa ma dobre..
Aha, aj anglickym ucitelom asi beru pracu pristahovalci a britania trpi kvoli EU zakonom. Mate to vo vlastnych rukach..
podla rusofilov sa tam hodi vyhradne muz, nieco ako surovikin
lebo len taky kader dokaze rusom vyprasit kozuch - zena ma byt zevraj zavreta v spalni
fico usporiada tlacovku, ze skonal na nasledky opozicie..
nic ale, to meno nosi smolu..
Uha, aka je ta ludovo-slovenska poslanecka "praca" narocna
Tebe staci, ze rusi existuju.
rusi nasilne riesia ukrajinu
a nato ma drzat usta? ustupovat?
Odporúčame