ano, utok na ukrajinu je trestny cin
medzinarodny sud
ano, utok na ukrajinu je trestny cin
medzinarodny sud
to musis najprv odsudit sovietov za porazenie hitlera, ty pravnik
zevraj ten vybuch bolo vidiet aj z putinovho palaca
velmi vazne sa mozu pripravit na dalsie opekanie v rusku
jojo, cakaj, mozno vybuchne nieco aj v tvojej hlave.
vnimave rusko posielalo svojich muzikov na ua a podporovalo nenavist voci ua. uz davno predtym.
nestratil zivot, ale mozno stratil to najcennejsie.
kolko ludi prislo o blizkych na ukrajine, ma v priamom prenose to, co radil.
clovek, ktory dlhodobo radil putinovi utok.
a co sa divi, dedo? rusi nas budu vydierat plynom, pchat svojich spionov / muzikov, drancovat okolite staty a chcu sa este prechadzat po namestiach???
ci vadi im, ze sa sem spioni nedostanu?
sorry, do ruska nechceme, vy chcete do eu. nesuhlasime s terorizovanim europy.
jaaj, dedo by si predstavoval pozvanie rusov ako v 68.
a co este? diktatori? oligarchovia? ..
a ktory stat je americke uzemie?
za to, ze ostatni spolupracuju s americanmi, to je problem?
preco maju rusi problem? citia sa ohrozeni, aj ked maju atomove zbrane? musia sa strkat naokolo nasilu?
u narkomana sa da povedat, ze neberie drogy, ked prestane brat drogy
u rusov sa da povedat, ze sa vyliecili, ked prestanu zabijat a narokovat si okolite krajiny
.. to ale nie je momentalny stav.
teraz sa nemecko moze citit ohrozene. moze ist denacifikovat rusko. :D
vo finsku chcu ludia zit slobodne a pocasie tam posobi depresivne
kratke dni, zamracene, sychravo.
ked sa potrebovala obcas odviazat na party, tak to nic nie je
Co tak preverit syna Trnku, kde (za ake peniaze) byva a pustit z hlavy na GP exkrementy?
Odporúčame