to s tou ficovou lopatou, zoberme lopaty? :D
kde vidis lopaty? :)
to s tou ficovou lopatou, zoberme lopaty? :D
kde vidis lopaty? :)
tak podporujes ruske zabijanie
potom je simecka zrejme inteligentnejsi ako ty ;-)
a co ako? co tvrdi? pravdepodobne co?
tak chapanie reality nepatri k silnym strankam ruskych trollov
ps. putin realne zabija, si vsimni :D
chmulo je tvoj tatko a ty si preto pomatany ;-)
alkaida si mysli, ze putin je horsi ako hitler aj ako americania
.. rusky troll to vie najlepsie ;)
mozno putin len musi sundat viacej nemocnic, potom sa uspokoji ;)
ale mohli by mu rachnut na kremel, nech ma konecne dovod :D
hej, to je viacej pravdepodobna moznost..
ruski trolli stale nevedia odpovedat, ci bude putin utocit dlhsie ako hitler
preco sa tak skaredo podpisujes? ;-)
a ako by to spravil putin? :D
ruski trolli, dajte tip
rusko prekonalo vojenskym utocenim na ukrajinu dlzku 1 sv vojny v europe, prekona aj 2 sv vojnu?
bude putin "lepsi" ako hitler?
:D
aha, to preto putin casto rozpraval o knihe dzungli
aby ruskym trollom na urovni rozpravok dokazal nieco mentalne vysvetlit
ale pozor - borovicka a rozpravky su nebezpecna mentalna kombinacia, ruski trolli!!!
v zaujme vaseho zdravia..
ty si tiez skocil z mosta? :D
borovicku si uz dnes uzil? :D
kto poskakal z mostov???
tam pisu, ze
Rusko ilegálne anektovalo Krym a začalo vojnu na Donbase
to je pravda???
mas to tam napisane :D
uz maju rusi vyrezanie tie "velmi nebezpecne" labaky z kartonu?
aby ich ako dokaz mohli nainstalovat ako potemkinove dediny? :D
aspon na okupovanych uzemiach, prosiiiim...
hehe. povedal to aj zaobaleny kim - a ked to kim povedal..
ruski troli pocuvaju kima a krpana ako svoju bibliu! :D
vies sa aj k tomu vyjadrit? ;-)
Odporúčame