Neskúsil by si láskavo trochu rozmýšľať? Veď som jasne napísal, že sa príprava tratí nedá vôbec porovnávať. Takže sú úplne rozdielne. Na tej pretekárskej by som sa preventívne vyvalil hneď po štarte.
Neskúsil by si láskavo trochu rozmýšľať? Veď som jasne napísal, že sa príprava tratí nedá vôbec porovnávať. Takže sú úplne rozdielne. Na tej pretekárskej by som sa preventívne vyvalil hneď po štarte.
Nikdy som nelyžoval ani medzi napichanými palicami, v žiadnom prípade sa nepasujem za fachmana. Iné je, keď píšem o tenise - tam som od malička doma.
Pokiaľ viem, trať si pred pretekami dôkladne prezrú odborníci. A nie sú azda tak priškvarení, aby potrebovali rady od tunajších bačkoristov.
14 v prvom kole je v norme.
No predsa pre rekreačných ju nepolievali! Nepreparovali, iba zratrákovali.
Čomu "neverím"? Aj pretekárske lyže sú úplne iné ako rekreačné S, na lyžiach z obchodu by odjazdili 2-3 dni.
On vie nielen, čo je...ale aj čo bude. Teda ako bonus jasnovidec. Osoby vidieť nemusí.
A aké majú byť lyže na "sedenie na ľade"? Fakt som zvedavý. Klincovky?
Jo...mohol by si prezradiť čo zásadné sa robí s lyžami pred jazdu na zľadovatelom teréne? To je o hranách a technike jazdy. So sklznicami sa robí akési "prilepovanie"? Šmirgeľ, kožka od slaniny, smola, lepidlo?
Ešte som nepočul o kolektívnej blbosti servismanov. Asi dostali slovenskú nákazu tuposti.
To je úplne normálne, trať pre pretekárov je úplne iná ako pre rekreačných lyžiarov.
Saro je ale sympaťák/čka. Je obľúbený/á. Možno by sa hodilo nechať si narásť strnisko, to sa dnes nosí.
Príklepy čelom o stenu dnes neboli? Tak teraz aj o dlažbu a všetky rohy, ktoré vidíš.
Aj o radiátory sa dá, no pozor aby si ich nepoškodil a nevytopil susedov.
Vôbec by ma neprekvapilo, keby sa supergirl zajtra postavila na štart slalomu. Azda sa neváľa v mikulášskom špitáli, ktorý tuším chceli zrušiť.
Tie deti nemajú poznať onanovanie?
Tu je odmena (či pomsta).
Mala sa prevaliť cez tú otváraciu tyč na štarte a všetci by bolo bez viny. A kelňáci by nemali o čom čmárať koniny.
Veľmi dobre to viem, preto ťa chytám za slovo. Netušíš ako išla, keďže padla hneď po štarte. A nie je to žiaden začiatočník, na preteky je zvyknutá od detstva.
Tragédia je to aj pre usporiadateľov, aj pre tisícky divákov.
Jasné. V Rakúsku :-)). Cibuľa aj rodiť chodí do Rakúska.
Ty si ortopéd alebo traumatológ na diaľku? Herman Maier mal najprv zomrieť, potom mu mali amputovať nohu...a nakoniec jazdil úplne najlepšie, lepšie ako všetci pozemšťania.
Tak netrep haluze. Nemáš ani šajn o kolene. Vieš iba, že sa tam nohy ohýbajú.
Je to pech - lebo slovenské zdravotníctvo stojí za veľký baraní.