To "užívať si" milujem.
Skoro každý pád pri rýchlosti 100 km + vyzerá škaredo. Chlapík po nejakom čase aj stál na vlastných. Takto "na laický pohľad" sa nedá ani matne odhadnúť ako si ublížil.
Horšie je, že sa vracal po dlhšom čase - po predchádzajúcom zranení.
To nebolo treba "opraviť", je to jasné. Horšie chyby máš na place.
V Austrálii 2X? Vážne? A ty si ten, kto rozhoduje o najlepšom?
Agendu akéhosi očkovania sem neteper. No a peniaze...odmietol nejaké alebo čo? Tam, kde nesmel hrať by nemohol hrať ani zadarmo.
Zásadne nepíšem o svojich konkrétnych zážitkoch (iba všeobecne). Nechcem toto analyzovať, určite si nepustím žiadne video. V konkrétnej situácii skupina teroristov asi nemala šancu prežiť. Možno ich ešte ako bonus mohli mučiť...čo si málokto praje a radšej zomrie rýchlo. Osobne si zážitok z mučenia rád odpustím a uprednostňujem zgegnúť rýchlo. Takže, ak by som mal padnúť do rúk nepriateľa...veľmi ochotne by som si vystrelil mozog (ak by som ale tú možnosť mal, nie vždy je to dopriate okolnosťami).
To je mýtus, nie to pravda. S "cítením sa" vek nemá veľa spoločné, no vitalita, výkonnosť, čipernosť - to je veľmi individuálne. Človek môže byť pokojne vyhoretý a zničený v 40-tke.
80 ročný mladík...to je prehnané. Ale niektorí sú ozaj v pozoruhodnej forme.
Akože "vždy"? A v akej vojne? Vraj jedna veľmoc robí svojvoľne poriadok podľa svojich predstáv, "denacifikuje" u suseda. Gazda takého pokojne môže vybaviť vidlami, motykou, panvicou, akokoľvek.
Vo vojne platia Ženevské konvencie (mali by), no v tomto prípade nanajvýš farmársky zákon.
Banditi/agresori/votrelci sa dožadujú jemného a nežného privítania.
A čo s tým? Futbalisti či hokejisti azda nehrajú za prachy? Boxeri či MMA sa mlátia pre rozkoš?
Keď to niekto očividne platí, načo sa nad tým pohoršovať.
Môže byť. Mikaela už dávno spomínala, že by nechcela dlho lyžovať, že by chcela študovať medicínu. To je teraz už neskor. Motivovať by ju možno mohol najväčší počet víťazstiev, čo je pomerne blízko a v tejto + budúcej sezóne reálna méta.
Petra zrovna pred nedávnom čosi o konci vraj rozprávala, no ja články o nej nedokážem čítať (už vôbec nie počúvať ju). Aj tak bude ako bude.
Zatiaľ som sám, nevedel som, čo som. Teraz, keď už mám oči otvorené - skúsim.
Inak potom, čo Marcel skončil...akoby Henrik K stratil motiváciu, zmizla rivalita.
Ja mám pocit, že prvý bol veľký - bez malého. Rovnako mám pocit, že by to obe rady zabalili.
Myslím, že sa do toho musia strašne nútiť.
Osobne si myslím, že najlepšie by bolo keby SR nemala prezidenta. Ani vládu, ani parlament.
Sorry, vytočil ma akýsi parašutista tak som nereagoval normálne.
Myslím, že obe spomínané sú po zenite a motivácia sa stráca. Bude pre ne úľava keď skončia. Mne osobne naposledy chýbal Marcel Hirscher (keď skončil). Ani neviem prečo.
Tvárim sa, že nikomu nefandím...jemu som zrejme fandil alebo čo to bolo. Asi chýba aj večne druhému :-)).
Cmúčik, niečo ti prezradím: šport nie je o Slovensku/Slovákoch. Nemusíš ďakovať.
Mimochodom, keby si nepadol z lešenia...priamo tu mám post napísaný hneď po pretekoch, že som doprial Wendy. To je mega-sympaťáčka.
Vašu Vlhu rád nechám pre iných. Tebe špeciálne odporúčam Sara Hector. To je borec, perie bude lietať. Teda tvoje.
Je mi to úplne jedno. Horšie je, že lyžovanie ako šport má obrovské problémy: nie je sneh.
Trepeš monumentálne bačkorizmy. Ja vašu Vlhu zrovna neoné...nie je mi sympatická.
Tak mi ju láskavo nepricapuj. Nemám najmenší dôvod fandiť jej.
***** robota, nadávajú mi, že jej nefandím...teraz mi ju ponúkajú?
Drahá, to už pred tebou stihli vylízať. Vidíš ho tam dolu? Visí...skús ho prebrať do života.
Odporúčame