Veru, už ani obyčajný Nitrazepam nedostať...nehovoriac o Rohypnole. Také fajn prípravky to boli. V kombinácii s brzdovou kvapalinou či chladiacou zmesou...nirvána.
Ani s Okenou vraj nebolo najhoršie.
Veru, už ani obyčajný Nitrazepam nedostať...nehovoriac o Rohypnole. Také fajn prípravky to boli. V kombinácii s brzdovou kvapalinou či chladiacou zmesou...nirvána.
Ani s Okenou vraj nebolo najhoršie.
Vieš, čo je hemochromatóza? Asi nie. Vieš, ako sa lieči? Púšťa sa ľuďom žilou, lebo železo je zabalené v polypeptidoch, odkiaľ ho nie je možné vydolovať...ale poškodzuje čo sa dá. Ty by si si možno železo ešte sypal...veď treba všetkého čo naviac, nie?
Mimochodom, ako vieš, že I niekoho zachránil? Ako vieš, že bez neho by tým ľuďom nebolo lepšie ešte skôr? A viac dobre?
Vraví sa: aj zviera je človek.
Strychnín by si v lekárňach neželal? Niektorí si ho pochvaľovali. Vlastne, možno tam stále je. Aj KCN.
Fakty sú fakty. Len neviem ako je možné, že reaguješ skôr, ako som odpálil svoj text.
Čumíš mi na klávesnicu a prsty, čo?
Bla-bla-la. Hovorí lekár a farmaceut.
Úžasné haluze.
Tento odsek je akože čo?
Djokovič ešte ako tínedžer trénoval v Piličovej tenisovej akadémii v Nemecku a označuje ho za svojho „tenisového otca“. Chorváta sa do tohto roku zdráhal označiť za najlepšieho tenistu všetkých čias.
Nie je to nezmysel?
Takéto maňoviny dávať na plac, keď začal parádny Masters...no fuj! A určite o IW nebude nič. Nanajvýš kadejaké paratenisové baraniny ako je táto.
Doplním: a ak nie je čo zabaliť, ani pozlátený obal nulovému obsahu nepridá hodnotu.
Nechcem donemoty dehonestovať spoločenské vedy, kde sa nedá postaviť experiment, no možno sa nejaké zadanie zrealizovať dá...Pre Boha, musia tam byt vlastné tabuľky, grafy, štatistika...bez toho by "práca" bola ako koncert bez hudobníkov a spevákov.
Radšej nechcem vedieť, ako vyzerajú "práce" bez spomínaného. No a cudzie výsledky (či už hodnotné alebo nulitné)...sa azda nekradnú. Azda nepublikujem ako som tridsiatim mužom operoval prostatu a urobil to niekto iný?
Dobre, toto je už iná úroveň, no azda aj v diplomovkách sa musí niečo "nové urobiť". Práce úplne o ničom...sú predsa čistá formalita bez akejkoľvek hodnoty.
Vidím, že Slovák stále nepochopil: práce sa NEpíšu, ale robia. To, čo sa iba napíše...má hodnotu fajky dymu.
Keď študent hocičo urobí, trebárs bude merať teplotu pacientom na urológii...a porovnávať ju medzi mužmi a ženami, medzi mladšími/staršími...bude mať vlastný súbor, vlastné výsledky. Má to maličkú hodnotu, no napadnúť to nejde. Pekne si spracuje výsledky, vyhodnotí, porovná s literatúrou, urobí tzv. diskusiu, nejaké závery...uvedie korektne použitú literatúru - a má pokoj.
Má predsa školiteľa, oponentov, komisiu...tí za to zodpovedajú.
Aké sakra "písanie"? To čo je za moňašovina? Písanie je ako zabalenie hotového výrobku do papiera.
Byť blogerom-neodborníkom sem by som rozhodne nešiel. Potom sa pohybujeme od "podráždenia" mechúra či uretry, cez infekcie, chronické zápaly prostaty aj vezikúl...po vážnejšie choroby.
Nepísať by znamenalo vyhnúť sa napr. slovnému spojeniu "fyziologické vyšetrenie" (také neexistuje), vyšetrenie "prostredníctvom" konečníka (hovoríme cez končník, per rectum). Základné vyšetrenie je nie exprimát z prostaty (to sa robí veľmi ojedinele)...jasné, najprv moč, potom ejakulát.
Rôzne ťažkosti pri močení, od pálenia cez rezanie, bolesť, tlak, sťažené močenie, časté močenie, neúplné vyprázdnenie močenia...to sa neinterpretuje v nejakých blogoch. Dnes do základného vyšetrenia rozhodne patrí okrem palpačného USG, to má každý ambulatný urológ (okrem nemocničných, tí pošlú pacienta na oddelenie urobiť aj ultrazvuk, aj uroflowmetriu.
Ak je pravdivá hypotéza (vlastne je to aj oficiálna teória) o poškodení endotelu kapilár v alveolách a jeho výrazne zníženej priepustnosti pre kyslík (hyperergickou imutnitnou reakciou)...kyslík je nedostáva do krví, neviaže sa na hemoglobín, nedostáva sa do tkanív...a nastáva multiorgánové zlyhanie.
Nepomôžu 10 litrové pľúca, ani mechanické vtláčanie vzduch na roztrhanie. Takto by sa zložil aj superman. U geronta je extrémne prudká imunitná odozva málo pravdepodobná. Ale toto je už pre odborníkov.
Nedrístaj. To nie je o politike, ale o ekonomickej kriminalite. Ty poznáš toho, na ktorého nadávaš? Tak keď je zbabelý úbožiak, vyzvi ho na férovku a urob si s nim poriadky.
Nepíšeš náhodou ukrytý pod posteľou?
Babiša si odchytí Europol..prípadne Interpol.
Kušuj satanáš, čiernokňažník...ešte je aj nejaká cabala či ako to je - len neviem, čo to znamená.
Aj grafénový jašter, či jašterovitý grafén? Milujem tieto kretenizmy.
Človek, ktorý má na háku politiku, náboženstvo, rasy, národnosti...to je pre decerebráta zrejme nenormálne a nepochopiteľné. Vlastníš všetky anomálie, deformácie a "izmy". Akýsi prišvarený kovid si kamsi strč, mňa to vôbec nezaujíma. Celú agendu si vezmi...najlepšie do ****.
Drístaš až sa ti uši točia do špirály. Svoje "odhady" bojovníka sa kamsi zasuň, bude ti fajn.
Teba by už konečne mali "zapichnúť" príklepovou vŕtačkou. Kompost sa ti z gebule tlačí ušami. Otravný si ako mrle a extrémne nechutný.
Ručíš? To akože reveš? Ale koniny. Ako ručíš? Majetkom, životom...alebo zadnicou? To posledné je reálne.
Ešte to aj chabo obhajuje: čo tam po 3-4 dňoch, svet sa nezrúti. Podobne presvedčivé ako raňajkovanie s Kočnerom: už som sa za to X-krát ospravedlnil. Tie raňajky boli najprv raz, potom 2x...už je číslo dvojciferné. Ale on sa ospravedlnil a nič sa nedeje.
Neviem, či padol z lešenia, no ospravedlnením sa chyby nenapravia, to je strašne málo.
Hento stvorenie vyššie (mám ho uložené dlhodobo medzi ignorovanými, rovnako aj teba - pozrel som sa neprihlásený, preto vás obe vidím)...ono tuším nikdy nič prínosné nenapísalo. Čo "post"...to "hodnotenie" nejakej virtuálnej postavičky, chabý slabomyseľný útok. Na moju zadnicu sa pravidelne a rado prisáva a obdarováva ma francúzakmi.
Vidím iba titulok. Neviem, kde slovenský bačkorista nabral ten čudný pád "mimo slovenskú realitu". Ja som sa po slovensky učil kdesi na opačnom konci sveta, no som presvedčený, že má byť: mimo slovenskej reality.
Sulík si neviem prečo namýšľa, že je skvelý makroekonóm. Pravdou je, že ekonómia je jediná fakulta, ktorú doštudoval (vo veku asi 40 rokov)...zadarilo sa až na Slovensku. A skúšal to všelikde (a všeličo).
Snaha je text alebo +++ ky? Ja to teda náležite ocením. Ešte neviem ako, asi budem prdieť celú noc. Tá činnosť mi ide celkom obstojne. Tak som si ju ocenil.
Niečo medzi 2 a 3. Mám rezervy, je čo zlepšovať.
Odporúčame