Vieš, čo znamená to posledné slovo?
Ale o tom azda netreba písať. Aj môj malý pipík pri čarovaní v tme vyzerá 2X väčší.
To kto tebe kliká na plus? Ja by som ti preklikal mozek.
Ty si teda riadne vykuchaný. Prievan cez uši máš?
Presne, tá streľba bola iba navýšením rizika. To riziko sa nakoniec stalo realitou.
To sa na akože "podozrivé vozidlo" strieľa? Boli tam väzni na úteku, bankoví lupiči?
PhD určite nemá...a zdá sa, že ani mizerné JUDr.
Doplním: takže mi PhD koncom 80-tych rokov nostrifikovali ako CSc. Už som si to nechal tak, aj keď skoro všetci CSc. sa "premenovali" na PhD.
Kalvoda kedysi vypadol z politického života len preto, že si uvádza JUDr., ktoré nemal. Aj keď ten pseudotitul neznamená vyšší kvalifikačný stupeň. Tak či onak, sú to blbí právnici, ktorí vyštudovali všetci ak ich neprešla električka.
Kedysi keď niekto neurobil skúšky v prvom ročníku na serióznej fakulte (ten sa nedal opakovať) - rodičia ho dali na právo alebo ekonómiu. To boli školy pre prihoretých. A teraz tí nemtáci mútia vodu.
PhD sa na veľký doktorát nechytá. CSc. je teraz akože PhD. Ja som paradoxne získal PhD v zahraničí, tu som ako 35 ročný nemohol žiadať o uznanie DrSc. - to by ma nakopali, DrSc. boli iba vyvolení a väčšinou nad 50 rokov.
JUDr. je obyčajný šuviks, šumienka, sóda. Nulová hodnota, iba ozdoba mena. PhD.Danko určite nemá.
Úplne ZLE. Je problém pozrieť si to? Napr. tu: https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_sviatko…
Trepeš blbosti, hrá sa predsa RG, toto bolo iba na rozohratie sa.
Väčšiu sprostosť sa nedalo vyrobiť? Zrejme nie.
Samé nezmysly. Policajný pridelenec, to nie sú dovolenková hliadka. Na to by nemusel byť vysoký dôstojník. A funkciu prezidenta PZ predsa nemusí prijať.
To je nezmysel, kokaín je prírodný alkaloid. Rovnako ako morfín (morfium). Heroín (aj kodeín, napr.) sú polosyntetické deriváty morfínu. THC v marihuane je tiež prírodná substancia.
Nepoučovať v tom, kde nie si doma.
A ako sa to "vykopávanie" podľa tvojho diletantského názoru robí?
Odporúčame