skôr povedali to, čo nemali - vymožiteľnosť práva je prakticky nulová v tom, koho vpustia do reštaurácie a súvisí to s tým, že síce vyhlášky UVZ sú síce všeobecne záväzné, ale odvolávajú sa na doporučenie pod názvom covid automat a tu je ten rozpor.... ak niekto chce dať pokutu za nedodržiavanie covid automatu, tak sorry, ale právne to nie je záväzná norma.... horšie je ich pohľad na vec - na jednej strane nechcú, aby gastro otvorili v čiernych okresoch, na druhej strane čakaj, že gastro bude agitovať za očkovanie..... chorý systém a ich predstava, určite ani nemajú poňatie, že ruinujú ľuďom život a okrem zatvorenie, obmedzenia, resp. zrušenia nepoznajú iný výraz.... skutočne, odborníci na zaplakanie....

