cupra - včera som tam zaliezol, aby som videl chuť, čuch, hudbu, šperk a tú poslednú blbinu - na salóne mali len formentora a seata, obe autá za smiešnych cca 50.000 eur... a seat ateca.... a po 5 minútach totálneho nezáujmu zo strany zamestnancov som sa porúčal.... takže moje zmysli skončili bez chuti...


