to vieš, oni dostanú od sky, resp. nds zoznam ŠPZ, ktoré išli bez diaľničnej známky a teraz ide systém - pridelenie, na to sa čaká, keď sa pánko vráti z dovolenky, PN, karantény.... keď sa vráti, tak sa to pridelí a potom kávička, cigaretka, dovolenka, PN, maródka, očr... no jasné, že sa nestíha a raz to niekto dostal, tak iný to predsa zaň ho neurobí...


