skutočne, som zvedavý, ako to dopadne - 2 moje firmy majú zlý index len kvôli tomu, že na 1 pokladni som mal porušenú plombu (zamestnanec sa akosi nepriznal, že ju nechtiac porušil) a na druhej som mal ďaleko displey, takže vraj kontrola nevidela na výslednú sumu, blok bol daný... všetko plnené načas, ani cent dlhu, ročne som posielal štátu cca 40.000 na daniach a doteraz mi ho nezmenili, teraz však vďaka corone... navyše ponúkané benefity sú mi nejasné - ak si všetko plním, prečo by som mal dostať benefit v ospravedlňovaní neplnenia a čo sa týka nadmerákov na dph - sorry, ale tie sú vďaka tomu, že štát mi polovicu minulého roka zakazoval podnikať a obligatórne výdavky sú, s tým sa nedá nič robiť... prečo by mal niekto zadržiavať vratku DPH? nerobím to úmyselne, že musím platiť nájmy, ľudí a pritom nemôžem robiť a taktiež nedá sa s každým vyjednávať v štýle, odídem, ak mi nedáš zľavu ...


