keby sa v tomto štáte zakázali niektoré vychitávky, hneď by sme išli z odpadom dole - dám len príklady, napr. zákaz predaja v plastových nádobách kvapaliny do ostrekovačov, ad-blue - sú už stojany na niektorých pumpách, kde si to človek priamo natankuje.... k tomu je nutné urobiť audit, čo by sa dalo predávať cez tankovacie nádrže priamo do vlastných nádob - napr. olej, kopec drogérie atď.... za chvíľu by sa človek čudoval, koľko plastu sa zrazu neprodukuje - nádoba bude brutálne drahá, aby si každý doniesol a ide sa...


