Pomoc s nájmom pre viac firiem. Stúpne o ňu záujem?
doteraz som požiadal len o 3 dotácie na nájom, dnes požiadam o ďalšie 4 - skutočne, riešiť, či je podnik v ťažkostiach, dostať napr. cca 1100 eur (túto výšku máme schválenú v prvej dotácii) a človeku napr. po 2 rokoch zistia, že vďaka definícii podniku v ťažkostiach nemal na to nárok, okamžite ide po ňom NAKA za dotačný a subvenčný podvod.. to skrátka za to nestojí.... bohužiaľ, tak či onak, systém je zlý - stačí spomenúť len maličkosť - hygienik namiesto normálneho plánu nám oznamoval v utorok, čo môže byť v stredu otvorené... to je ok, ale bohužiaľ, nikto to nestíhal otvárať, navyše niekto neotváral aj z iných príčin, ale táto vymyslená schéma nič také neakceptuje... dalo sa to nahradiť jedinou vetou - deň, od ktorého je prevádzka otvorená a každý by mal jasno, navyše je to celé overiteľné cez finančnú správu....