je mu asi dočista cvaklo... navyše ak niekto povie po 20 rokoch, že moja diplomovka je plagiát, tak ho asi niečim prihluším ako sviňu za to, čo s nami vyvádzali niektorí ožrani s titulom profesor alebo docent na univerzite... to nebolo štúdium ako u borisa, to bola tvrdá makačka... dnes taká správanie ide na fb a škola to rieši, vtedy to nebolo možné...

