navrhujem obe skupiny vedcov postaviť do radu a každého tretieho zastreliť.... a zvyšku dať dobrú radu - dohodnite sa.... dnes sme strieľali len vedcov, zajtra môžme aj vaše rodiny pred tým, ako zastrelíme vás.... aj v tejto zlej situácii je choré, keď sa vedecké kapacity nevedia dohodnúť.... treba im pomôcť.... žijeme v dobe, kedy jedna vedecká štúdia vyvracia druhú a tretia vyvracia obe... atď...


