týmto žiadam, aby NAKA okamžite zatkla všetkých modelárov, ktorí sa venujú nemeckej a sovietskej technike z čiar druhej svetovej vojny a zároveň zabavila všetky stavebnice modelov, zároveň aby zasiahla aj proti predajcom, distribútorom a hlavne výrobcom - všetci totiž šíria fašistické a komunistické symboly na verných zmenšeninách... tak isto je nutné zatknúť aj historikov, autorov kníh a článkov a všetky redakcie, kde takéto materiály vychádzali.... všetkých zavrieť ideálne na doživotie.....:-D


