takže ak pohraničník sa kukne škaredo na migranta, porušil jeho ľudské práva.... to, že je u nás nelegálne, to asi nikoho nezaujíma, ale pokiaľ migrant zabije mačetou človeka, tak sa prakticky nič nestalo... keby sme po nich strieľali tak, ako nám odporúčali austrálčania, tak nemáme s nimi problém dnes, resp. pošlime slniečkárov na hranice, nech nám ukazujú ako zakázať vstupu človeku, ktorý nechce počúvať...


