Nohou nad priepasťou. Slováci prehrali prvý barážový duel a hrozí im pád
sorry, ale nevidíš podstatu problému - náš šport nejakú úroveň má a vidíme to v jednotlivých disciplínach - ak nemáme Sagana, ktorý dnes má syndróm vyhorenia, o našej cestnej cyklistike nepočuť, odchodom Nasťi náš biatlon má vážny problém, odchodom Cibule z repre, máme o jednu skutočne dobrú tenistku menej a dalo by sa pokračovať ďalej - skutočne, Lintner a spol nemôže za to, že nejakí mladý fagan môže korčuľovať, ale práve Lintner a spor vyberá trénera toho fagana, organizujú súťaž v ktorej hrá, robia im zabezpečenie, servis atď a 2 roky sú skutočne dlhá doba na to, aby nastali zmeny - titul nečakajme, to je ok, ale hrozba zostupu, resp. reálny zostup, to už je problém 2 ročného experimentu, ktorý nefunguje... chceli sme zmenu, podporovali ju, lebo bývalé vedenie bolo skorumpované a narobilo mnoho chýb, ktoré sa budú ťažko odstraňovať za 10 rokov, ale nové vedenie nie je o nič lepšie, naopak - hovoriť, ako to funguje za morom, je pekné, ale výsledky hovoria inak, t.j. mali by odstúpiť