Ak nevies, nepis, trulko :-))
Ak nevies, nepis, trulko :-))
Netaraj, a kde :-))
Najdolezitejsie je, ako sikovne a pohotovo stihol os.at SaS-ku, tu sancu si tento hňup nenechal ujst :-))
To by musel vo vlade najprv byt :-)) Je to predseda parlamentu,
clen vladnej koalicie, ktoze ho tam volil :-))
Ten, ktorý zabil chodca na prechode je špeciálnym prokurátorom.
Ten, ktorému peniaze musí spravovať manželka je ministrom financií.
Ten, ktorý obchodoval s vodkou je dnes premiérom.
Ten, ktorý má modrú knižku, je ministrom vojny.
Ten, ktorý má 11 detí s 10 ženami, nám vraví o kresťanskej morálke.
Tá, ktorá vyštudovala bábkoherectvo, je ministerkou informatiky.
Tá, ktorá ktorá sa venovala skládke odpadov je dnes prezidentkou.
A členky zákonodarného zboru sa nám klbčia v krčme.
Je to smutné, ale toto je žiaľ dnešná realita na Slovensku.
Kazda normalna, fungujuca strana musi mat svoju kvalitnu Schmögnerovu... Inak dopadne ako terajsie o -lajno :-))
Ale zatial neustupuju...
To boli vsetci ??
Vo všeobecnosti je badateľný pokles útočného impulzu Ozbrojených síl Ukrajiny – pokles počtu útočných vojsk a pokles frekvencie útokov. Zároveň sa zvyšuje počet „preventívnych úderov“ ruského delostrelectva na nepriateľské pozície a posily. Na tomto pozadí však pokračuje evakuácia obyvateľstva z pravobrežnej časti Chersonu z dôvodu možného podkopania priehrady Kachovka ukrajinskými ozbrojencami.
To boli vsetci ??
A Ukrovia k tomu vydali znamku :-))
Nuz Pravda tu slavnostne ohlasovala i paniku na Kryme :-)) Taranina...Je velke riziko, ze sa bude v meste bojovat, obcania chodte prec, nie ako v Mariupole...
Presne, ak nema pravdu predseda, plati clanok 1 :-)) A potom, ze tu na Slovensku nie je veselo, s idiotmi ...
Ten blazon Edko naozaj v dnesnej dobe nema ine starosti ??? Jeho najvacsia starost je vyblakovat po Europe, ze u nas sa stala vrazda ?? Blahoslaveny, chudobny duchom, asi este nezbadal, ze tu este zivori zo 5 milionov Slovace, ktora ma najmizernejsie platy a najvyssie ceny z Visegradskej stvorky...
Najmudrejsia a laskava je tu tato vlada kretenov :-))
Odporúčame