Starosta coho ?? Ved tam nebyva uz pol roka :-))
Starosta coho ?? Ved tam nebyva uz pol roka :-))
Zavazanie ruskeho paliva...
Na tvojom mieste,Ňumo, balim a vyprazdnujem stôl :-))
Nielen Fico, ty Ňumo, ani GP sa nepacia tvoje taraniny :-))
Idiot, ako nasprostasty Edko-premier :-))
Zdielas s Edkom mozgovu kôru :-))
A co chudaci dochodcovia ??? Setrili doteraz a maju este viac :-)) Hlupacik Edko prikyvne, co mu Fonlajenova povie, nuz teda setrite, nejaky idiot vymyslel 15% a slovenski idioti prikyvuju...Na Slovensku su samozrejme najvhodnejsie priklady vyhrievanie bazenov a klimatizacia miestnosi v zime :-)))
Dominik, v prahe sa zislo vyse 70 tisic "proruskych" zivlov, som zvedavy ci smrad Fiala by dal dohromady aspon polovicku svojich ksichtov :-)) Slovenska vlada smradov je pre vlastny narod nebezpecna, treba sa spojit s kazdym, kto je ochotny ju vyhnat !!!! "Nas" premier v tychto krizovych dobach vyhlasi, ze pockame na Brusel, uz nema ani vlastnu hlavu, ani vlastny stat ???
Igy prekvapi -iba ak este vacsou kravinou...
A preco o tom nerozmyslali predtym, ako prisiel napad odpojit sa od plynu ?? Inak uzasne, ti ktori beru malo, kricia najviac, Nemci sa krutia, Slovensko padne na hubu, ale Edko hlupacik vyhlasi, ze pockame na rozhodnutia z EU :-)) My uz nemame ani vlastnu hlavu, vlastny narod, vrchnost byvala niekedy vo Viedni a Budapesti, dnes je to Brusel...Ved idem Putinovi zlomit väz :-))
Opozicii Matovic vyhovuje :-))Ako uz le na to Misko prisiel ??] Jemu by asi viac vyhovovalo, ak by Matrtaj odisiel a Sulo sa vratil ...Lenze opozicia tu nie je na riesenie koalicnych skriepok, vies Misko ???
Tiez si myslim, ze Rusov uz dobiehame :-)) Heslo dňa: zacnite s otuzovanim :-))
To je fajn, zdá sa, že sa už sprchuješ v studenej vode -:))
Ale tarat a trepat hluposti sa da i zo dna na den :-))
Toto su len zufale reakcie na predtym prijate slaboduche reakcie...Vdaka EU a jej slavnej burze zisky Ruska rapidne vzrastli, EU pada na hubu...
Islamisti ....
Bude horsie, hovori kde- kto, len nasa vlada na cele s Edkom ma ine starosti. Hovorime o krize, a pritom sa tvarime uplne nahlupo a zabudame, kto ju vyvolal. Zabudame, kto zacal vyhlasovat imbecilne nedomyslene sankcie, ktore krizu vyvolali, a tvarime sa uplne spokojne. Kriza neprisla sama, vyvolali ju zamerne politici, ktori nedomysleli jej dosledky. Staci sa pozriet na nasich celnych "predstavitelov", nerobia nic, okrem tarania a cakania, co pride z EU. A tak je to zial, aj na urovni EU...
Odporúčame