To na tebe vidno :-))
To na tebe vidno :-))
To trollovi nevysvetlis, aj Šula prehlasi za smeraka :-))
Ale prasnice nechovam, ako nejaky sviniar :-))
Kuleba uz okrikuje Nemcov, minister statu s obrovskou inflaciou, s 30% poklesom HDP, ktory zije len zo zahranicnej pomoci :-)) To je vdaka Ukrajiny za pomoc od Nemecka :-))
Ste tam spolu :-))
Uz si si snupol :-))
Ludia, vy od tych trkvasov chcete nieco vyriesit :-)) Hadaju sa ako psi o kresielka, myslite si, ze ich zaujimaju bezni ludia a ich problemy ?? Prezidentka, chudatko, uz upravila teplotu klimatizacie v palaci, plati kretena Miklosa, ktoremu bolo hned jasne, ze sa musime odstrihnut od lacneho ruskeho plynu ... Mate dojem,ze tu niekoho zaujima teplota v cinziakoch pocas zimy ???
Nadrogovanu :-))
Dobre ti varia v ustave ?? Dnes tu drhnes predsa od rana :-))
Dobre ti varia v ustave ?? Dnes tu drhnes predsa od rana :-))
Dobre ti varia v ustave ?? Dnes tu drhnes predsa od rana :-))
Dobre ti varia v ustave ?? Dnes tu drhnes predsa od rana :-))
Pravdaze, v Nemecku a fasizmus :-))
Ty mas hrivny :-))
80% ludskeho mozgu tvori voda. Ty tam mas asi brzdovu kvapalinu :-))
Maju opustit Krym, kde odjakziva ziju ???
Vari niekto caka od buchty nieco rozumne :-))
Fasistom a dezolatom myslis Matrtaja :-))
Toto je co za exota, preboha, tu sa uz naozaj vselijake ksichty snazia vazne ovplyvnovat zivot Slovace :-)) Uz sa blizime k urovni Ukrajiny....Co navrhli nejaky komedianti nebolo nikdy dobre, zacinajuc Flasekom Lahvom...
Noze uverejnite sucasne preferencie "vladnych stran", aby bolo jasne, o com hovorime, aky "uzasny" vplyv maju terajsie babky na zivot ludi na Slovensku :-))
Odporúčame