:-)))
Aj Ukrajinci nahanaju ludi do svojich terbatalionov, je to normalne, normalny muzik nema zaujem nechat sa zabit...
Cakali sme vyse 2 rokov, kym vladnym ťuťkom nieco zapne :-))
A to ani Rusi raketami nestrielaju :-)) To je zase pre ministerstvo prekvapenie :-))
Myslim,ze je najvyssi cas dat slovo tym "mudrcom" , ktory vyzyvali nadsene a zapalene odpojit sa od ruskeho plynu. Jednym z nich je i prezidentkin poradca, kreten Miklos, druha a uz znama "odbornicka" -Remisbaba. Preco im nedame slovo, nech nam vysvetlia, co teraz dalej, alebo sa azda redaktori boja oslovit takychto "expertov" ?? Posledne sa "blysol" i nas Edko-hlupacik, ide nahradit ruske palivo v jadrovych elektrarnach, inym...Mozno nam i prezradi ako...Asi ako flasu jednej vodky za inu :-))
Je...ť na Madarov, nabit ich aj v Blave :-))
Pravdaže, už desť rokov pred naším letopočtom, ty dilino -:))
Slovensko nemalo dlhy, ako za vlády dnešnžch kreténov -:))
Vakcíny prídu v septembri a očkovať začneme budúci týždeň ?? Tými starými, odležanými -:)))
Odíde do dejín ako šašo -:))
Ozivit NS2 zatial nenapadlo ziadneho blbecka ?? Radsej pomrzneme, spadneme so zivotnou urovnou par rokov dozadu ?? Najspokojnejsie budu so sankciami tie staty, ktore beru minimum ruskeho plynu,alebo ziadny: Anglani, Francuzi, USA, Spanieli. A my sa mozme spokojne triast od zimy i chudoby...
Prihlaste sa, kreteni, ktori ste sa chystali odpojit od ruskeho plynu...Pekne, jeden za druhym, Remisbaba, kreten Miklos- poradca Hufnice, Edko blbecek chce odpojit i jadro :-))(
Na inom mieste, v tych istych novinach: Putin oznamil, ze Gazprom si splni svoje zavazky v plnom rozsaku, ak dostane turbinu ... Takze niekto je tu hlupy, alebo sa len hra na sprosteho, vsak ČTK, alebo redakcia pravdy :-)))
Ved u islamistov pobehoval uz aj Jožko Biden :-))
Odporúčame