Dôležitosť ropného embarga
Dost malo zaujimave taraniny, tykajuce sa starosti Ruska. Mozno by sa mal radsej ozvat expert, ktory veci rozumie a nebude vykrikovat len hesla. Odoberame takmer 90 % ruskej ropy z celkoveho mnozstva. Jedna otazka je, kolko nas bude stat prestavba technologie pri prechode na inu sortu ropy. Druha vec, kolko bude ta "druha" ropa stat. Dalsia otazka je,ze mna nezaujima, co bude robit Rusko s tou svojou ropou, ale kto vsetko, suvisiace s "neruskou" ropou, zaplati. A to este nestihol povedat ani "expert" Geist, ani Remisbaba, ani nas hlupy Edko, ani kekonom Miklos. Alebo vybabreme s Ruskom, za cenu poklesu zivotnej urovne ?? Hlasne truby cusia...