Pripravte si peňaženky. Vojna vedie k cenovému šoku, aký tu nebol 50 rokov
Netreba nam ani svetovu banku, staci ked sledujeme konanie nasich domacich poprednych idiotov. Jeden ide darovst nase zbrane Ukrajincom, aby potom vyhlasil "nutnost" nakupu novych a teda novu fazu zbrojenia. Druhy idiot "komplexne" vyriesil pomoc nachudobnejsim jednou stovkou, nahradu sa uhlie v cementarnach "nahradnym palivom", pevne verim, ze nahradu za ropu a plyn uz ma debilko v malicku...Mimoriadne hlupa vlada v Europe a takych je tu viac. Najspokojnejsi mozu byt Amici, vytocili Europanov proti Rusom a teraz si tichucko medlia ruky a este predaju i ich slavny skvapalneny plyn...