Taketo vykopavky si boli zarabat na Ukrajine, mozno ich Zelensky plati este i teraz. Koho penize beries, toho pesnicku spievaj :-)) A hlavne, nechaj rozhodovat vojakov a nie politikov a ekonomov :-)))
Taketo vykopavky si boli zarabat na Ukrajine, mozno ich Zelensky plati este i teraz. Koho penize beries, toho pesnicku spievaj :-)) A hlavne, nechaj rozhodovat vojakov a nie politikov a ekonomov :-)))
Len terajsia nasprostasta vlada sa moze spoliehat na chudakov Ukrajincov...Uz trkvas z tt isiel Ukrajincami "riesit" nasu demograficku situaciu, dalsi blbec chce Ukrajincami riesit lekarov. Neviem preco by sa mal Ukrajinsky lekar zastavit prave na Slovensku a neist dalej, ak uz len do Ciech...Co keby sa tato banda smradov venovala radsej Slovensku a situacii Slovakov ?? To z nich este nikoho nenapadlo....
..a smradlave vykopavky...
Preco tu vytahujete stale len stare vykopavky ?????
Uz sibe aj Sandorovi ?? Kto by isiel zahlusit nasho Edka, predajcu vodky :-))
Toto je ako hlupy vtip. Ale co cakat od hlupakov ?? Na dochodcov sa jednoducho vykaslali, ved uz dostali pridane vyse jedneho percenta na jar, co pri dnesnej inflacii( ktoru radsej ani v tlaci neudavaju), je "uzasna" hodnota :-))
Do Chorvatska ju prinesu Arabi v kybloch, a zadarmo :-))
Ale nie moj, ani mojho znameho...
Orban nie je moja krvna skupina, ale ma pravdu. Zelensky mi prichodi ako zobrak, ktory okrikuje okoloiducich, ze mu nedali, alebo dali maly groš....
My, inzinieri, vzdy hovorime aj o cene... Teraz je ticho..
Mne sa najviac pacil hned prvy obrazok, ako ukrajinsky vojak palicou hlada minu pod mrtvolou. Ak by tam bola, hladal by posledny raz v zivote...to je uroven fotoobrazkov :-))
NATO nechce drazdit Rusa, ale Ukrajina moze :-)) Alebo to pan general ani netusil ???
Odporúčame