Ako stara baba na trhu :-)))
Presnejsie:je to iba podrztaska :-)) Risko ma zase na starosti baloniky :-))
Nakradol a podvadzal, aj sam "milionar" sa priznal. Nema nic, vsetko prepisal na Pavlinku :-)) Pre teba je ten idiot milionar :-))
Inflaciu mas ako "bohaty" dochodca uplne na haku :-))
Parlament chcel nachystat na vianoce betlehem. Narazil vsak na problem, v parlamente sa nenasla ziadna panna, nenasli ani troch mudrcov. Zato sa tam naslo privela volov a somarov :-))
Kdesi do Afriky,aj to je este blizko :-)))
Rozpocet je za cely rok, nie na leto/zima, ty si chytry ako ten blbec z TT :-)))
Ty si taký génius ako ten pako z TT -:)))
Ešte by ho mal Porisko Dolár naučiť vekslovať -:)))
Aj hlupák, aj klamár, aj podvodník...
Pozri sa na Ficove dlhy a potom na Matovičove, dlhy budú platiť ešte i tvoji vnuci...
Nextajm-vantajm :))) Ty toho kreténa plne chápeš, aspoň niekto -:)))
Veď máme do činenia s chrapúňom a klamárom...
Keď sa pôjde trbafské pako utopiť, pôjdeš aj ty ???
Odporúčame