To, že okrem Rusov nie je v Sýrii nikto iný legálne - to ťa zjavne ne.erie, však?
To, že okrem Rusov nie je v Sýrii nikto iný legálne - to ťa zjavne ne.erie, však?
Neboj sa, prežijú v pohode. To iba tebe sa rúca tvoj americký idol - musí veľmi intenzívne v Sýrii a jej okolí počúvať s otvorenou papuľou, čo Rusi hovoria, sledovať, čo robia a tíško závidieť.
No teda tak masový útok protirusky orientovaných idiotov s novými nickmi som za dva roky ešte nezaznamenal.
Škoda im vôbec odpovedať. Nechajte ich - oni si vystačia aj sami!
A čo presne hovorili? Že Assad musí odísť alebo že Assad nemusí odísť z funkcie?
Aby sme si nemysleli, že táraš, uveď, kedy a kto také vyhlásenie vydal. Svoju starkú ale nespomínaj.
Teba je tu škoda. Múdry si ako telefónny zoznam. A vonkoncom nie si zvedavý na to, čo sa hovorí v Rusku, ty máš svoj názor. Jedinečný a pričasto smiešny.
Určite je to poučný príbeh. Ale v Európe je to teraz trocha o inom.
Skoro každý politik sa vyjadruje k emigrantom, ALE bez rozmyslu, o akých emigrantoch hovorí. Lebo chudáci, čo ich vojna u nich doma obrala o domovy si našu pomoc zaslúžia - tí sú iba časťou migračnej vlny, ktorá dnes hýbe Európou. Tie státisíce, ktorí sa ale SAMI rozhodli ísť za lepším životom bez toho, že by boli pozvaní - tak to snáď nie? Merkelová urobila strašnú chybu, že ich pozvala do Nemecka anonymne VŠETKÝCH a teraz sa Nemci škriabu za ušami, ako ich rozseparovať a tých ekonomických dostať späť do ich materských krajín.
Dobrý večer, stará mama!
Náš vynikajúci systém stredných odborných škôl a učňovských škôl sme po r. 1990 prakticky zrušili a postupne nahradili spústou tzv. vysokých škôl s tzv.bakalárskym vzdelaním. A keď teraz, po prinútení zdravotných sestier urobiť si "bakalára" tieto chcú primeraný plat za svoje VŠ vzdelanie, čudujeme se tomu ako opica britve.
Na základných školách sme zrušili vyučovanie dielenských prác i prác na pozemku.
A to iba preto, že na západe taký účinný systém vzdelávania nemali.
Ale zato sme v NATO a EÚ....
Je veľkou iróniou, že mnohí z tých, čo vtedy v mene "robotníckej triedy" takto ubližovali ľuďom boli neskôr, po r. 1968 vyhodení z partaje a po r. 1989 sa z nich stali obeti normalizácie.
Vcelku rozumná úvaha.
Ono to fakt vyzerá na výbuch na palube. A ako vždy v takýchto prípadoch to odniesli obyčajní ľudia - takí, ako my.
Nemecká schizofrénia politikov. A na názory obyčajných ľudí sa ohľad neberie.
Vymýšľaj si nový nick - onedlho ťa zrušia.Ty "svetovládca".
Neviem, kto to sem to video zavesil, ale fakt je to z roku 2014, zo škótskeho referenda!!!
Zato tí, čo si dajú do nicku číslice sú všetci s IQ najmenej 607, však?
Blbý a blbší. Alebo je správne blbý a blbejší?
Najsprávnejšie bude asi "ukrajinský".
ČTK zavádza, ako už sme si zvykli.
Janukovyč neutiekol len tak. Pamätáme si, podaktorí, ako Kličko chcel na Majdane informovať o výsledkoch rokovania medzi vládou, opozíciou a 4 ministrami EÚ. Vtom vyliezol na tribúnu nejaký sopliak z Ľvova, vzal Kličkovi mikrofón a za masového revu prítomného davu povedal, že ak Janukovyč zajtra do 10.00 nevypadne, tak ho zabijú.
Aké demokratické...
A ten sopľoš sa potom stal veliteľom jednoho práporu teroristov, čo išli strieľať na Donbas svojich spoluobčanov ruskej národnosti.
Čítaj, somár akýsi. Reč ide o tom, že tam nik nepozval USA. K tomu sa vyjadri!
Opozícia nebude, ale zato tam bude konečne pokoj. A národ si zvolí, koho uzná za vhodné. aby ich viedol.
Odporúčame