Máte úplnú pravdu. Zabudli ste iba pripomenúť, že tí ruskí špinavci si dovolili prekročiť hranice a v roku 1945 dôjsť až do Berlína.
Máte úplnú pravdu. Zabudli ste iba pripomenúť, že tí ruskí špinavci si dovolili prekročiť hranice a v roku 1945 dôjsť až do Berlína.
shark, nevieš čítať?
Gazprom vypovedal cast zmluvy s Ukrtransgasom v tom bode, kde bola zmluva postavena tak, ze Rusko si prepoziciavalo za uplatok zasobniky na Ukrajine na zaistenie tranzitu plynu do EU. V konecnom dosledku teda Ukrajina zostala sama na zaistenie toho tranzitu, na ktore ale musi pouzit vela plynu v zasobnikoch, pretoze tak je postavena technologia tranzitu na Ukrajine.
A k podstate diskusie, k článku by nebolo nič?
Už by sa mohol konečne nájsť nejaký slovenský novinár, čo by sa teraz spýtal Šebeja, Dulebu & co ako to teda s tým Oettingerom a ruským plynom je. Či nie je najvyšší čas navrhnúť EK odvolanie toho propuninovského Nemca!
To, že rus Novak je krivák, vie v Kyjeve už každý. Novinkou je, že odteraz je podľa Kyjeva aj Oettinger krivák.
Jediný pravdovravný a nepoškvrnený je ukrajinský Prodan.
To už nie je ani smiešne. Trápnosť je tiež asi nedokonalý výraz.
Že by sprostosť bola tým správnym pomenovaním?
CATO, čo Ty na to?
Nedajbože Ťa osvietil závan objektivity a toto je už aj na Teba veľa?
Prečo je informácia neúplná?
Chýba mi, ako to celé skončilo - či bol príslušný "pán doktor" potrestaný a ako.
V mnohých krajinách by to skončilo odobraním licencie.
Špinavec.
Ako vyzerá, tak aj koná. Parlamentná demokracia na ukrajinský spôsob.
Vrele odporúčam pozrieť si na Wikipedii históriu Poľska. Aj s "odskokmi" na jednotlivé historické skutočnosti. V stredoveku to bola veľmi agresívna krajina, dvesto rokov tvorili úniu s Litvou. Potom si ich rozparcelovali Nemci, Rusi a Rakúsko no a po prvej svetovej si arogantne určili svoje východné hranice sami, V ROZPORE s rozhodnutím mocností.
40 rokov nás chránil SSSR, teraz 10 rokov NATO a máme sa dobre ? Dobre nám tak!
Rakúsko a Fínsko už skoro 70 rokov nechráni nikto a majú sa zle? Dobre im tak!
CATO, vieš, že po 1. svetovej určili vtedajšie veľmoci východnú hranicu Poľska na Cruzonovej línii, Poľsko ku ale v poľsko-boľševickej vojne svojvoľne posunulo, v rozpore s rozhodnutím, o stovky km na východ ? A to tam žilo iba tak 30% poliakov. V Rusku bola v tom čase občianska vojna a tak sa im darilo. Horšie to už bolo s Těšínskom - tam im čsl. legionári ich útok odrazili.
No a keď sa Rusko postavilo vojensky na nohy, tak si to Stalin v r. 1939 zobral naspäť. Nakoniec - na Jalte Rusku tú Cruzonovu líniu, s pribraním Ľvova, priznal aj Roosevelt s Churchillom.
Čo je to za hlúposť?
Autor predsa nepíše, še Škóti zostanú angličanmi. To, že každý brit je ponajprv angličanom, škótom walesanom či írom ja predsa samozrejmé. Ale sú to briti.
Aj ja som bol a zostal som slovákom, aj keď som bol popri tom 40 rokov čechoslovákom.
Škóti referendum prehrali a dostanú viacej právomocí.
Východoukrajinci referendum vyhrali a dostali bomby, zničené domy a skoro milión ich muselo utiecť za hranice.
I tak še da! , ako sa hovorí v Košicoch.
Všetci sa už naozaj zbláznili?
24% plynu do EÚ dodáva Rusko. Dodávky Ukrajine sú mimo - nie je v EÚ. Ak by teda Rusi značne obmedzili dodávky do EÚ a úplne ich zastavili neplatiacej Ukrajine, kto z Vás, cato, shark & co. uverí, že z tých európskych 76 % a pár možno zostávajúcich z 24 % ruských Európa vyžije a ešte aj zásobí Ukrajinu?
A neargumentujte mi, prosím, ako Rusku budú chýbať peniaze za nepredaný plyn. Tí to vydržia, v rokoch 1941-3 to mali stokrát horšie a vydržali.
Ja sa pýtam - čím budeme kúriť túto zimu???
Poliaci to majú jednoduché:
Nažerú sa jabĺk, z ktorých urobili "protiruskú" zbraň, naprdia si a budú mať plyn. My sme na tom horšie. Však?
Tej Kredátusovej preskočilo?
Polícia NEMUSÍ čakať na podanie trestného oznámenia. Je povinná začať konať aj na základe všeobecne dostupných informácií a poznatkov!!!
Fico má nepochybne správny názor. Pevne verím, že i o tom lietadle sa Nakoniec vykľuje šidlo z vreca.
už starí Rimania mali pri sporoch zásadu "Treba vypočuť aj druhú stranu".
Porošenko, Jaceňuk i Turčynov doteraz poznali iba teroristov. Odrazu im priznávajú "dočasne" osobitný štatút.
Odporúčame