Včera bolo neskoro.
Už nech sa prace na Cajlu, psychopat praštený...
Inak pre autora jedna poznámka: Vývoj a testovanie vakcíny trvá 10 rokov. Takže Sputnik je rovnako na rýchlo zbastlená neotestovaná somarina ako všetky ostatné vyvinuté za rok.
Už vyše 20 rokov sa nedokončuje nemocnica Rázsochy, lebo jej dokončenie by stálo 70 miliónov eur. Tak sme radšej vyhodili 120 miliónov eur na špajchlovačky, ktoré iba rozšírili koronu, aby sme mohli vyplakávať nad "vážnou situáciou" a "preplnenými nemocnicami".
Zníženie spotreby čoho? Vzácnych prvkov, z ktorých sa do tých nezmyslov robia baterečky so životnosťou pár rokov? Celá elektrodebilita je totálny nezmysel a ani na to netreba byť nejaký extrémny génius, aby si si to zrátal.
Vôbec to nie je "neodvratné", pán autor... Stačí, aby sa automobilky postavili diktátu fašistickej EU a prestali na tento trh dodávať autá. Do mesiaca by bolo po celej slávnej Eurokomisii, ktorá má celý tento chaos na svedomí.
Nechápem, na čo tí hlúpi kravaťáci ešte čakajú. Nedokážu myslieť viac dopredu, ako na najbližší excel s "naforkastovanými targetmi".
Potom nech sa nečudujú, že ich 30 amatérov dusí čoraz viac, aj s tými ich elektronezmyslami.
Hovorí ten, kto sa v nemocnici správal ako najhlúpejšie dieťa na pieskovisku.
Vývoj a testovanie vakcín trvá 10 rokov. Je logické, že toto všetko nemožno stihnúť za rok. VŠETKY vakcíny, nielen Sputnik, sú v lepšom prípade neúčinné, v horšom prípade škodlivé. Nehovoriac už o 6 či 7 mutáciách, na ktoré asi ťažko môžu vakcíny vyvíjané pred rokom fungovať, že áno...
Zaočkovať sa tým dá len totálny idiot.
Od dnes niečo platí? Najprv si to overte u právnikov, milá redajkcia :-)
Vyhláška UVZ by aj tak nemala nijakú právnu účinnosť pre bežného občana.
Možno si si nevšimol, ale blázon padol za rok, zatiaľ čo Smeru vytýkaš pád za 8 rokov. Navyše, článok je o blázonkovi, nie o Smere. Vy Matelkovi dezoláti ste už fakt smiešni s tým Ficom... Však ty aj keď raz zlyháš u manželky alebo frajerky tak si schopný jej v posteli povedať, "no to lebo Fico" :-)
Zlatíčko, na rozdiel od teba, ja viem čo je Matelko zač odkedy je v politike. Ty na to prídeš, až kým nebudeš mať čo jesť. Ale dovtedy si ho kľudne voľ, teda ak ešte nemáš súdom odňatú príčetnosť :-)
Ten článok ani nemá význam čítať... už podľa nadpisu je jasné, že autorko ide blázna obhajovať za každú cenu.
- Matovič jedná ako totálny idiot.
- robí nám hanbu kade chodí
- všade podosadzoval svojich neschopných ľudí. Obzvlášť s opicou Naďom a dojičkou Kolíkovou zabodoval
- okopíroval diplomovku, aj keď stále po niekom vrieskal za to isté. Navyše si ju ani nepísal sám
- štátnu zákazku za 76 miliónov dal kamarátovej firmičke s dlhom na sociálke
- správa sa ako totálne neschopný a duševne postihnutý diktátor
- krajinu riadi cez infantilné tlačovky a hysterické statusíky
- svojimi nezmyselnými atómovými špajchlovačkami sa pričinil o smrť 7000 ľudí
- nariadil PZ aby kontrolovala všetky autá, na druhý deň ju následne obvinil z chaosu, ktorý sám spôsobil
- obklopil sa poslušnými podržtaškami (tzv. "tím elitných odborníkov", aby ich potom obvinil z chaosu, ktorý sám spôsobil ("ja som to nepototo, obráťte sa na vedcov")
Čo z toho všetkého vyplýva? Že sme si z chudáčika urobili hromozvod.
Toto si nemyslel vážne, že nie :-) Matelka volia už len jeho spolupacienti z psychiatrických liečení.
Som zvedavý, koľko vydrží entuziazmus korona hysterikov, keď im nikto na tie ich pláže nebude chodiť :-DDD Potom sa môžu dať zaočkovať proti nesplácaniu bankových úverov.
Počkaj ešte keď očkovací dezoláti zistia, že očkovanie vôbec nie je zaručene účinné, že má obmedzenú účinnosť (ak vôbec nejakú má!!) a že neúčinkuje (logicky) na nové mutácie.
Chudátka dezolátkovia v rúškach sa budú očkovať každé tri mesiace.
Sú predsa zodpovednučkí :-)
Je to nástroj hybridnej vojny, ktorý nám Rusi tak nanucovali, až tam musel blázon potajomky letieť, aby si niečo vyprosíkal. Ten Korčok je chudák úplne padnutý na hlavičku. Dúfam, že nezbadá v Tescu Ruské vajce, lebo aj to je nástroj hybridnej vojny.
Slniečkári radi používajú výrazy, ktoré nemajú nijaký zmysel, ale zrejme ich vzrušuje, ako hrozivo znejú, "hybridná vojna" :-DDD
Prečo sú USA najzadĺženejšia krajina na svete?
Prečo má USA najkratšiu materskú dovolenku na svete (spolu zo Zimbabwe, (iba 14 dní)?
Prečo má USA najdrahšie vysoké školstvo na svete?
Prečo zavraždia ročne iba v Baltimore (USA, 600 000 obyvateľov) 5x viac ľudí, ako na celom Slovensku za rok?
Prečo má každé väčšie mesto v USA minimálne jedno ghetto?
Prečo viedli USA najviac vojen zo všetkých štátov sveta?
Lebo sú múdri, alebo sprostí?
Ktosi prirovnal Kolíkovú ku dojičke z JRD. Nemôžem s tým súhlasiť... Bola by to urážka dojičiek.
Konečne bábkoherečka k rozumu prišla. Hlavne už skončite, včera bolo neskoro.
Korčok nech je rád že nevie, akým plynom si kúri v dome :-) A takíto idioti nám vládnu...
Odporúčame