máš pravdu, ten rozhovor som videl ... bohužiaľ, nevzdelanec z tt, ktorý sa ešte pochváli tým, že mu diplomovku písala kamarátova sestra v čase, keď válal gule pri mori .... ten to ani nemôže pochopiť ...
... slovensko je na tom biedne ... nevzdelaná vláda narobí viac škôd, ako tajfún ... a reálne dopady na státisíce ľudí ešte len prídu ....


