nepamätám si .. plastové flaše boli iba cocacola a pepsi ... a ľudia ich využívali viacnásobne ... napr. na víno ...
čo sa týka zberu - teraz mám od obce doma plastové vrece a doňho dávam zmačkané flašky, aby sa do vreca zmestilo čo najviac ... a keď je skoro plné a je deň zberu, zavesím ho na plot ... a večer tam nájdem nové prázdne .... do kuky nevyhodím ani jednu petku ....

