Podľa volebného zákona môžeš byť volený po dovŕšení 21 rokov ... žiadne vzdelanie sa nevyžaduje ...
... škoda strácať čas ...
Nuž, ale k tomu titulu .... Kto mu ho dal? Prečo? Ak jeho rigorózka nespĺňa štandard rigoróznej práce?
Ako bude vinník postihnutý? Len tým, že skonštatujeme, že školstvo je skorumpované? ... a nekvalitné? ....
Prečo Lubyová rieši smernicu na odoberanie titulov? Prečo nerieši vedenie "univerzity" v BB ?????

