Stav policajta a Júlie sa neskutočne zlepšil .... pri väzbe novičoku na neuróny prenášajúce impulzy to nie je možné ... novičok to nebol ...
Už aby bola ruská občianka v Rusku a podrobila sa tam reálnemu vyšetreniu ... a dostaneme pravdivú správu ....
a možno aj pár "diplomatov" domov ...


