Ak niekto z tých "70 osobností" nevie, že sa prerozdelujú spoločné príjmy, nech sa odpojí od štátneho cecku - Závadzká nech ide zo SAV do súkromia podnikať ... rovnako psychiatri a detskí lekári ...... až keď budú platiť do ŠR dane a odvody - a nie z nich čerpať - potom možu tým ostatným povedať:"Neobchodujte s Rusmi!". A dovtedy by nemali pýtať vyšší plat.
Bútora - na štátnom cecku, Šebej - na štátnom cecku, Dostál - na štátnom cecku, František Mikloško - od 1990 na štátnom cecku .... atď ....
Otec mal pre takýchto pomenovanie:"Darmožráči" ...


