Nuž! Stalo sa nasledovné: Slovákovi vykradli dom. Ten si namontoval bezpečnostné dvere. Zlodej ho zažaloval, že prišiel o lup. Arbiter to uznal a prikázal Slovákovi zaplatiť zlodejovi za ešte neukradnuté veci.....
Tie dvere na vykradnutie pootvoril Zajac zrušením 4,5% obmedzenia na tvorbu správneho fondu. Ten správny fond si lúpežníci samonazývaní čestní podnikatelia v povinnom zdravotnom poistení si potom spravili veľký, lebo vyškrtali výkony lekárov ... a vyrobili veľký zisk chránený holandským právom. Prečo nemali len slovenských majiteľov poisťovní? Prečo holandských? Nepripravovali zbohatlíci z Penty túto lúpež už dlhé roky?


