Som rád, že vláda uťahuje opraty vo výdavkoch na premrštených obstarávaniach. Ale nie som rád, že naplánovala taký obrovský schodok. Mal byť o 1mld. nižší, niekde okolo 2,8 mld. Dôvodom je hlavne to, že nastal opäť hospodársky rast. V čase rastu sa má šetriť, nie míňať. Zakýchto rečí mal Mikloš v opozícii kopec - keď vládne, už ťahá inú muziku.
Rast cien je ilúzia, keď porovnávame s okolím, Slovensko je veľmi drahé. Vo všetkom!
Napr. počítače a príslušenstvo sa u nás predáva 8-15% drahšie, ako v Nemecku ... Potraviny sú v Maďarsku lacnejšie, hoci majú 25% DPH, my iba 20% .......


