Áno, chcú!
Dnes na obedňajších správach SRo povedal Duleba, že demonštranti si vytvorili bezpečnostné útvary, aby bránili "provokatérom" devastovať mesto, autá a napádať ľudí. Vraj majú perfektne zorganizované potravinové zásobovanie, teplé nápoje & zdravotnícku službu.
Tak to už hej, to sa im demonštruje.
Pochybujem však, žeby členovia týchto útvarov si zobrali neplatené voľno.
Tieto zábavky musia stáť EU pekné peniaze.
No ale v Líbyi sa to svetovládnym krivonosím oplatilo.
Čím bude platiť ale Ukrajina?
Keby títo protestanti chceli zmenu v postoji k EU demokraticky, tak by žiadali usporiadať referendum.
Ale asi to majú spočítané, že ani masívna propaganda by nedokázala Ukrajincov presvedčiť, aby sa pridružili k EÚ.
Pritom si asi neuvedomujú, že vôbec nejde o vstup do EÚ. To by Brusel nepripustil, pretože spolu s ostatnými slovanskými štátmi by vznikol v EÚ nebezpečný vyše 100 miliónový slovanský blok.
A spoliehať sa na tradičný poľský protislovanský egoizmus a ri ťolezectvo voči Nemecku sa tiež trvalo nedá.
Prečo by to malo byť iné v stavebníctve, keď na týchto princípoch stojí celá systém ž dokapitalizmu.
Rozhodujúci je zisk, preto nebezpečné potraviny, alergizujúci škodlivý textil, úžernícky systém bánk, poisťovní, predražená infraštruktúra.
Aby ľudia si zvrátenosť tohoto systému neuvedomili médiá osprosťujú ľudí všelijakými idiotskými senzáciami, zábavným priemyslom, politickými škandálmi alebo podporou narastania problémov s cigánmi a kriminalitou.
Takto sprostený človek už potom nie je schopný výraznejšej reakcie keď sa niekde zrúti barák, diaľnica alebo mu dajú lacné toxické potraviny.
A zmôže sa len nadávať po krčmách. Majú nás pod totálnou kontrolou.
Zrejme platí zámer o rozpade Ukrajiny.
Za Chruščova boli pripojené k Ukrajine západné časti Ruska a Krym s veľkou prevahou ruského obyvateľstva. Pokračujúce napätie a nepriateľstvo k Rusku vyvolá polarizáciu vo východných proruských častiach so silným ťažobným priemyslom (železná ruda a čierne uhlie).
Práve na to má niekto zálusk.
Poliaci sa tlačili Nemcom do análu ešte pred vojnou (diktátor Pilsudský).
Poliaci ešte pár mesiacov pred vojnou po Mníchove si chceli s Hitlerom a Horthym rozdeliť vtedajšie Česko-Slovensko. Hitler im dal iba Tešín, severné Kysuce, sev. Oravu a sev. Spiš.
Nech sa tam má dobre, ale na Slovensko nech už radšej nechodí. Veď všetky jeho udania na Sokola už sa vyšetrujú políciou. A tam je dosť ľudí čo majú záujem niečo proti cirkvi vyhrabať. Už bolo dosť a stačilo bezákshow s Hríbom a ostatnými slobodomurármi. Teraz je čas sa utíšiť a študovať. Určite k niečomu dospeje
Heslo vymyslel naozaj Gobels, nemohol za to, že ho začal používať aj Gottwald.
Dr. Gobels vymyslel aj heslo - V jednote je sila! No a osvojili si ho za nežnej VPNkári.
Tak ako "Česť práci" je od Hviezdoslava, no prebrali ho slovenskí a neskôr českí komunisti,
Takto si teda predstavujú homosexuálni aktivisti toľko proklamovanú toleranciu. Teda k ľudským právam nepatrí právo na iný názor?
Presne podľa gobelsovského: kto nejde s nami ide proti nám.
Mne by tam veru nechýbali
Ľudia, ktorí sú stresovaní biedou, strachom zo straty zamestnania, drzími útokmi neprispôsobivých za bieleho dňa, ich beztresnosťou - týmto ľuďom už je jedno či tzv. "slobodné" médiá z nich robia fašistov, nacistov, gardistov alebo komunistov.
Svetovládni strácajú kontrolu nad verejnou mienkou a drísty typov ako Brbľavý, Štefanec už nezaberajú.
A bude sa to zväčšovať pokiaľ sa bude stupňovať pažravosť svetovládnych a ožobračovanie národa.
Takéto idiótske blogy budú mať už len opačný účinok - naštvú ľudí proti svetovládnym, tak ako viedli nedávno útoky proti pažravcom z Wall Streedu.
Ale treba uznať jej prínos pri rušení oddelených WC
Väčších urážok Slovenska a Slovákov sa táto osoba dopustila na USA ambasáde, kde ich označila za netolerantných a retardovaných a nakydala aj na pochod v Košiciach.
Jej výpady a zúrivosť proti slovenskému národu, štátu určite presahuje všetky medze, ktoré si ako vysoká funkcionárka na MPSVaR nesmie dovoliť prekročiť.
Nech sa vráti do svojej mimovládky, kde osie.,,anie Slovákov má od zahraničných sponzorov v popise práce
Či je tento obraz Dalího slávny?
Nuž ako pre koho! Asi pre Kaléna iste.
Dalí okrem svojej súložnice Gali mal aj homosexuálne skúsenosti, ktorými sa chválil (s Cocteaum, Picassom ai.).
Tento človek asi ani nevie ako drísta. Zrejme je zamilovaný do svojich "geniálnych" paškvilov.
Ja sa čudujem, že niekto na jeho výplody (vrátane mňa) vôbec reaguje.
Zvolenie pána Kotlebu do Bystrickej (ako sa teraz vraví) žumpy má určite iné príčiny a súvislosti ako sa snaží tu vnucovať tento pamflet.
Celkom zaujímavá a pomerne seriózna analýza je na http://www.blisty.cz/art/71150.html
Ale veď Kotlebu ako predsedu kraja môžu krajskí poslanci blokovať.
Ale potom budú za prešľapovanie niesť zodpovednosť len oni.
Potom im to ale ľudia môžu spočítať pri voľbách do NR. A to už naše prehnité partaje prejde smiech.
http://www.blisty.cz/art/71150.html
Keby v bratislavskom kraji kandidoval pán Kotleba tak by šoumena Freša prešiel humor.
Aj Bratislava, Malacky, Pezinok atď. majú olnézuby agresivity a rozpínavosti tzv. neprispôsobivých a ich tútorov z tzv. mimovládiek, ktoré za cudzie peniaze udržujú Slovensko v marazme.
Tak už začínajú diskreditovať koho potrebujú zlikvidovať systémom tzv. politickej korektnosti.
Tento mediálny bainwashingový systém vymývania mozgov verejnosti spočíva v diskreditácii každého kroku protivníka (ako nekorektného - veď ono sa vždy niečo nájde) alebo kritiku za nečinnosť (povie sa čo mal urobiť).
Možno, že časom ľudia prekuknú tento princíp fingovania "slobodnej" tlače, ktorú celú (nielen na Slovensku) ovládajú svetovládcovia z Wall Streedu.
Veľa Američanov je presvedčených, že dôvodom vraždy bol Kennedyho zámer vrátiť FED do vlastníctva štátu. Jeho majitelia (Rotschildovci, Morganovci, Rockefelerovci) to nemohli pripustiť tak ako aj rovnaký zámer Roberta Kennedyho.
Páni, to je kšeft mať právo tlačiť doláre a za úrok ich požičiavať štátu! Zotročená je tak celá Amerika a nepotrebujú si držať ani drábov, výbercov daní alebo žalárnikov.
Veľa naznačil M. Puzzo (autor Krstného otca, románu o mafii) v románe 4 K (štvrtý Kennedy).
Tam ukazuje ako samotnú vraždu či útok vykonajú ľudia, ktorí ani netušia komu slúžia.
Svetovládni dokonale ovládajú mocenské štruktúry oboch amerických partají, médií a tvorcov verejnej mienky.
Tak to máš riadne pomotané.
Pripomínaš mi nášho prof. dejepisu, ktorý požadoval, aby na maturitu nepripustili veriacich študentov lebo nie sú dosť vzdelaní keďže napriek výučbe ateizmu sú veriaci.
Keď sa jeden spolužiak odvážil povedať, že väčšina veľkých fyzikov 20. storočia boli veriaci (Einstein, Planck, Lorenz, Tesla, Hilbert, Heisenberg, Lenard ai.) tak povedal, že to preto lebo títo súdruhovia nepoznali základu vedeckého ateizmu.
Mám dojem, že takýchto ateistických géniov nám na Slovensku pribúda.
Myslím, že to bude súvisieť s poklesom IQ populácie, resp. úpadkom úrovne školstva.
Odporúčame