Voľné rozprávanie, spomínanie - ako Ťa to napadne, piate cez deviate, hoci pri poháriku, či sude?:) Také uletené ako tu. Netreba to nijako česať, meniť, radiť. Si podobný rozprávač ako bol Dominik Tatarka. Skvelé, autentické, osobné písanie, spoveď. Pre redaktorky dar - netreba nič meniť, opravovať.
Diskutérov platia neziskovky. Neziskovky napr. na "šírenie demokracie", na "boj proti korupcii" a podobní paraziti. Humanitní VŠ-absolventi často nemajú iné možnosti, inú prácu, resp. veľmi obmedzený, či žiadny "výber". Deti niektorých mojich rovesníkov - zamestnanie našli jedine v neziskovkách - konkrétne napr. "na šírenie demokracie v Egypte"! Existuje napr. sieť súkromných portálov, sú financované rovnako. Bola som pri zakladaní jedného - že za pluralitu a demokraciu :) Prišla ponuka - a bolo po pluralite... :)
Tí mladí sú na tom často rovnako ako sme boli my za socíku. Nepíšu z presvedčenia, ale MUSIA, lebo potrebujú vyžiť...


