++++++++++++++++++ každému to je jasné - okrem US-trolkov. Ide v podstate o skrytú (proti)reklamu...
++++++++++++++++++ každému to je jasné - okrem US-trolkov. Ide v podstate o skrytú (proti)reklamu...
++++++++++++++++++++ktorá vyrába a predáva PODVODNE testy na COVID +++
"52 percent hovorí, že nie, nenecháme sa očkovať,“ vyhlásil Fiodorov podľa štátnej agentúry TASS."
Doležité nie je to "RUSKOU vakcínou", ale či sa vôbec nechajú očkovať. Rovnako ako proti chrípke - ja sa NIKDY NEDAVAM OČKOVAŤ, ani moje deti - PROTI CHRIPKE. POVINNE OČKOVANIA SAMOZREJME AKCEPTUJEM a pokladám za potrebné.
Predpokladám, že ČeskášteTKa bombastické "info" zase manipulatívne vytrhla z kontextu...
Zaujímavé by bolo zistiť tu medzi diskutérmi, koľko % by sa nás dalo očkovať proti korone vôbec, už či by to bola americká vakcína, či ruská - to info by malo skutočnú orientačnú hodnotu
+++++++++++++++++++++++++ZDIEĽAM vo všetkom TVOJ DOJEM!
totálne sklamanie, tento blog, Že potrebujeme Bidena - čo rozložil a skorumpoval Ukrainu, alebo Merkelovú - ktorá spája???????? KOHO, preboha, koho spája??? Pozvaním migrantov sa jej podarilo TOTALNE POLARIZOVAŤ nielenže Nemcov, ale celú EU... Takých potrebujeme???!!!
spoločnými silami živiť zbytočného byrokratického molocha - NAČO??? Čístý prispievateľ - čerpateľ - to je nezmyselné delenie členov, nakoľko prispievateľ - napr. Nemecko, len prelieva cez seba to, čo odčerpá z postsocbloku a čo potom EU "veľkodušne delí" tzv. "čerpateľom" práve z "prispievateľmi" vycuciavaného postsocbloku
to sú HODNOTY, KTORE ZDIELAME - podľa KORCOKa, MATOVIČA, ZUZANY, "ktorá sa nebála" ???
Kde je TRANSPARENCY pani prezidentovej, či AMNESTY, či ostatný treťosek, na ktorý prispievame z našich daní, bojovníci za ľudské práva, Weisenbacher, Krempaská...?
A čo PROTEST PRED BELGICKOU AMBASADOU? Na to slušniakom Soros financie neposkytne?
dobrý pre záujmy AMERIKY - viď uznanie Guidó-a za prezidenta Venezuely, keď tam normálne funguje Maduro...
prečo sa za každú cenu snažíš vyvolať konflikt? Hádku? Riešiš si sám seba?
+++ zaujímavé. K tomu plazeniu sa potrubím - videl si film A. Vajdu "Kanály" ?
v tom by ti konkurovať nemohol, on ani nikto iný
++++++++++++++++++++++++PARÁDA! Štátna automobilka AURUS kúpila skrachovaný IŽ a IDE...!!! Lebo pánovi prezidentovi sa nepáči, že Rusi musia jazdiť na BMW, keď chcú dobré motorky! To je krásna ctižiadosť, čestný duch súťaživosti, snahy o pozdvihnutie úrovne vlastnej produkcie! Nech sa jej krásne darí!!!
+++++++++++ ale skôr whisky, USDO :)))
"mucenych cez 7000..." málo, málo, musíš zveličiť aspoň na desaťnásobok, aby tie počty aspoň z veľkej diaľky pripomenuli "demokraciu" tvojich US PASAKov, predajný trolko!
Na Guantanáme čo máte nového? Ešte tam tie "čísla" prežívajú, či ste ich už všetkých potichu ZLIKVIDOVALI? Americkí vojnoví zločinci z Iraku, Afganistanu kedy pôjdu k HAAGu? Baklažánová hlava, demokratizuj svojich pasákov - najradšej ich spôsobom - bombardérmi!